Advert Advert Advert

Şekerbank’tan Yüksek Tutarlı Finansman Kredisi

Şekerbank’tan Yüksek Tutarlı Finansman Kredisi
Şekerbank’tan Yüksek Tutarlı Finansman Kredisi -

Yüksek tutarlı ihtiyaçlarını karşılamakta sıkıntı çekenler Şekerbank şubelerinden konut teminatı karşılığında bireysel finansman kredisine başvuru yapabiliyor. Şekerbank şubelerinden kredi başvurusunda bulunanlar bireysel finansman kredisini uygun vade ve oranlarla çekebiliyor.

Şekerbank Bireysel Finansman Kredisi

Yüksek tutarlı ihtiyaçlarını normal ihtiyaç kredisi kullanarak karşılayamadığı için yüksek tutarlı kredi kullanmak isteyenler Şekerbank şubeleri ziyaret ederek kredi limiti yüksek olan Şekerbank bireysel finansman kredisinden yararlanabiliyor. Şekerbank şubelerini ziyaret ederek sahip olduğu konutu teminat gösterme karşılığında kredi başvurusunda bulunan ihtiyaç sahipleri uygun vade ve oranlarla yüksek tutarlarda kredi kullanabiliyor.

Yüksek tutarlı ihtiyaçlarını birikimleri ile ve aylık geliri ile karşılayamadığı için Şekerbank şubelerinden başvuru yapılabilen Şekerbank bireysel finansman kredisine başvuranlar 48 aya varan vade süresinden yararlanarak kredi kullanabiliyor. En az 3 en fazla 48 ay vadeyle kullanılabilen bireysel finansman kredisine başvuru yapanlar tercih edilen vade süresi ve kullanılan kredi tutarına göre değişmeksizin %1,75 faiz oranıyla kredi çekebiliyor.

Masraf tutarları yüksek olduğu için normal ihtiyaç kredisi limitleri ile ihtiyaçlarını karşılayamayanlar Şekerbank şubelerinden bireysel finansman kredisine başvuru yaparak kredi limiti yüksek olan bireysel finansman kredisinden yararlanabiliyor. Şekerbank bireysel finansman kredisi başvurusu yapanlar teminat olarak gösterdikleri konutun ekspertiz değerinin %50’sini kadar kredi çekebilirken bireysel finansman kredisi başvurusunda bulunanlar en fazla 100.000 TL tutarında kredi çekebiliyor.

Şekerbank şubelerinden 100.000 TL tutarında bireysel finansman kredisine 48 ay vade ve %1,75 faiz oranıyla başvurulması halinde bireysel finansman kredisinin aylık taksit tutarı 3.268 TL oluyor. Ayrıca bankanın faiz ile birlikte tahsil ettiği kredi tahsis ücretini, ekspertiz ücretini, ipotek tesis ücretini ve vergileri kapsayan yıllık efektif faiz oranı ise %27,9395 oluyor.

Şekerbank Şekerbank bireysel finansman kredisi bireysel finansman kredisi Şekerbank kredi başvurusu finansman kredisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!