Ana SayfaEtiketlerTahvil ihracı

tahvil ihracı

Vakıfbank’tan Covered Bond Başarısı: 3 İşlemde 3,7 Milyar TL!

Vakıfbank, ipotek teminatlı menkul kıymet programı kapsamında 1 milyar Türk Lirası’na tekabül eden yeni bir ihraç gerçekleştirdiğini duyurdu.

Akbank’a 6 Önemli Ödül Birden!

Türkiye Bonds & Loans Ödülleri’nde 6 farklı ödülün sahibi Akbank oldu!

Vakıfbank Kendi Rekorunu Egale Etti!

Vakıfbank, Orta Vadeli Tahvil İhracı Programı kapsamında olmak üzere 650 milyon Dolar tutarındaki tahvil ihracını 5 yıl vadeli olarak gerçekleştirdi.

Halkbank’ın Yönelimi TL Kaynaklara Olacak!

Halkbank, 2017 yılının gündeminde önemli bir yer tutan ABD’de görülen davalar sonrasında 2018 yılı genelinde Türk Lirası kaynaklar üzerinden fonlanmaya ve yeni fonlama araçlarının kullanımına yönleneceğini açıkladı.

Şekerbank 192 Milyon Liralık Kaynak Sağladı!

Şekerbank geçen hafta biri Türkiye’de, diğeri yurtdışında olmak kaydıyla iki başarılı tahvil ihracına imza attı.

Vakıfbank’tan İkinci 1.3 Milyar Liralık Menkul Kıymet İhracı

VakıfBank teminatlı menkul kıymet (İTMK-covered bon) projesi çerçevesinde HSBC Bank PLC’nin yatırımcısı olduğu, hazine işlemlerine bağlı 5 yıl vadeli, 1,3 milyar lira tutarında teminatlı menkul kıymet ihracını tamamladı.

Türk Bankalarının Yabancı Borçlanma Maliyeti 50 Baz Puan Arttı

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Aydın, hem bankacılık sektörü, hem de ABD’de dün görülmeye başlayan dava süreci hakkında oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

HSBC’den Çin’de Bir İlk! 2 Yılda 250 Milyar Dolar Bekleniyor!

Dünya genelinde birçok ülkede şubesi bulunan HSBC Bankası, Çin piyasa düzenleyicileri tarafından panda tahvil ihracı gerçekleştirebilmesi adına lisans sahibi olan tek uluslararası banka olma ünvanına kavuştu.

Halkbank’tan 20 Milyar TL’lik KGF Kefaletli KOBİ Kredisi!

Halkbank, üretim yapan, ihracat yapan, istihdam yapan firmalara sunduğu krediler ile KOBİ pazarındaki payını yüzde 14,40’a kadar yükseltti.

Fibabanka Tahvil İhracı Toplantıları Londra’da Başlıyor

Fibabanka, yurtdışında gerçekleştirilecek olan tahvil ihracı için, 25 Ekim itibariyle yatırımcı toplantılarına başlayacağını duyurdu. Banka, aynı zamanda bazı bankalara da yetkilendirme verdi.

SPK, Halkbank’a Onay Verdi

Halkbank’ın 6 milyar lira değerindeki tahvil ihracına Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onay verildi.