Ana SayfaBanka İş İlanlarıTürkiye Finans İhtiyaç Finansmanı Başvurusu ve Detayları

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı Başvurusu ve Detayları

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Finans Katılım Bankası, katılım bankacılığı esaslarına uygun olarak uzun vadede ödemeli ihtiyaç finansmanı imkanı sunuyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,39 ile yüzde 1,45 arasında farklılık göstermektedir. Kar payı oranları bireylerin bankadan talep ettikleri ya da müşterilere uygun olan vade sürelerine göre değişmektedir. 3 ile 24 ay arasında ödeme planı oluşturmak isteyen müşteriler için Türkiye Finans Katılım Bankası yüzde 1,39 oranında kar payı uygulamaktadır. 25 ile 48 ay arasında ödeme planı oluşturmak isteyen müşteriler için ise uygulanan kar payı oranı yüzde 1,45’tir.

Türkiye Finans ihtiyaç finansmanı başvuruları banka şubelerinden gerçekleşmektedir. İhtiyaç finansmanı kapsamında müşterilerinden başvuru anında yanlarında T.C. kimlik numaralarının yazılı olduğu nüfus cüzdanlarını, ehliyetlerini ya da pasaportlarını, gelirlerini gösteren belgeleri ya da maaş bordrolarını getirmeleri gerekmektedir. Müşteriler eğer serbest meslek sahibi ise vergi levhalarını getirmelidirler. Türkiye Finans ihtiyaç finansmanı başvurusunda müşterilerinden ön kefil şartı aramasa da gerekli gördüğü durumlarda kefil talep edebilir, ek belgeler isteyebilmektedir. Bu durumda kefillerinde müşterilerden istenen belgelerin aynıları getirmeleri gerekmektedir.

48 ay vadeli ihtiyaç finansmanı imkanı sunan Türkiye Finans,çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlamaktadır. 48 ay vadeli 15 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç finansmanından yararlanmak isteyen bir bireyin aylık ödeyeceği kar payı oranı yüzde 1,45 olup, yine aylık kredi taksidi 463,52 Türk Lirası yapmaktadır. Söz konusu bu taksit eşit ödemeli finansman seçeneği olup, banka buna ek olarak ertelemeli ve esnek ödemeli ihtiyaç finansmanı da sunmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.