Ana SayfaKredilerKuveyt Türk Katılım Bankası'ndan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Finansmanı

Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Finansmanı

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Müşteri Memnuniyeti Politikası çerçevesinde müşterilerinin şikayetlerini dinleyip, en hassas şekilde inceleyen ve kısa zamanda çözüm üreten Kuveyt Türk Katılım Bankası, müşterilerine özel ihtiyaç finansmanı imkanı sağlıyor.

Yapılan seyahatlerden tüm eğitim giderlerine, hac ve umreden düğün, evlilik, mobilya, eşya alımlarına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçları için uygun kar payı oranları ile ihtiyaç finansmanı sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, ayrı ayrı finansman kampanyaları düzenleyip, müşterilerine özel çözümler üretiyor.

Hac ve Umre için Hac/Umre Finansmanı, öğrencilerin tüm eğitim masrafları için eğitim finansmanı sağlayan Kuveyt Türk, 48 ay vadeli ihtiyaç finansmanı veriyor.

Kutsal toprakların ziyaretini huzur içinde gerçekleştirilmesi için organizasyon şirketlerine ve Diyanet İşleri Başkanlığı’na yapılması gereken ödemelerde finansman için Hac/Umre Finansmanı veren banka, müşterilerinin nakit problemleri olmadan ibadetlerini yerine getirmelerini isteyip, uygun kar payı oranları ve esnek ödemeler ile kolaylıklar sağlıyor. Müşterilerin Umre ziyaretleri için anlaşmış oldukları tur firmasının Umre organizasyonu yapmaya yetkilerinin olması gerekip, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan listede bulunması gerekmektedir.

Öğrencinin eğitim süresi boyunca karşılaması gereken konaklama, beslenme ve benzeri gibi tüm masrafları kapsama alan Eğitim Finansmanı ilköğretim, lise, üniversite, yüksek lisans eğitiminin yanı sıra dil kurslarından alınan eğitimleri de kapsıyor. Bilet ücretleri, konaklama gibi masraflar kapsamında da Seyahat Finansmanı sağlaya banka, tüm giderler için ödeme kolaylıkları sağlayarak, finansman desteği veriyor.

Seyahat finansmanında dolar ve euro cinsinden de finansman veren banka, müşterilerinin ihtiyaçları için yanında oluyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...