Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Finansmanı

0

Müşteri Memnuniyeti Politikası çerçevesinde müşterilerinin şikayetlerini dinleyip, en hassas şekilde inceleyen ve kısa zamanda çözüm üreten Kuveyt Türk Katılım Bankası, müşterilerine özel ihtiyaç finansmanı imkanı sağlıyor.

Yapılan seyahatlerden tüm eğitim giderlerine, hac ve umreden düğün, evlilik, mobilya, eşya alımlarına kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçları için uygun kar payı oranları ile ihtiyaç finansmanı sağlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, ayrı ayrı finansman kampanyaları düzenleyip, müşterilerine özel çözümler üretiyor.

Hac ve Umre için Hac/Umre Finansmanı, öğrencilerin tüm eğitim masrafları için eğitim finansmanı sağlayan Kuveyt Türk, 48 ay vadeli ihtiyaç finansmanı veriyor.

Kutsal toprakların ziyaretini huzur içinde gerçekleştirilmesi için organizasyon şirketlerine ve Diyanet İşleri Başkanlığı’na yapılması gereken ödemelerde finansman için Hac/Umre Finansmanı veren banka, müşterilerinin nakit problemleri olmadan ibadetlerini yerine getirmelerini isteyip, uygun kar payı oranları ve esnek ödemeler ile kolaylıklar sağlıyor. Müşterilerin Umre ziyaretleri için anlaşmış oldukları tur firmasının Umre organizasyonu yapmaya yetkilerinin olması gerekip, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan listede bulunması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Öğrencinin eğitim süresi boyunca karşılaması gereken konaklama, beslenme ve benzeri gibi tüm masrafları kapsama alan Eğitim Finansmanı ilköğretim, lise, üniversite, yüksek lisans eğitiminin yanı sıra dil kurslarından alınan eğitimleri de kapsıyor. Bilet ücretleri, konaklama gibi masraflar kapsamında da Seyahat Finansmanı sağlaya banka, tüm giderler için ödeme kolaylıkları sağlayarak, finansman desteği veriyor.

Seyahat finansmanında dolar ve euro cinsinden de finansman veren banka, müşterilerinin ihtiyaçları için yanında oluyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın