Yüzde 14 Hoşgeldin Faizi Fibabanka’da!

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka, bahar döneminde başlattığı Kiraz Hesap kampanyası ile birlikte birikimlerini Fibabanka’da bir mevduat hesabına taşıyan tüm müşterilerine 120 gün boyunca aylık yüzde 14 hoş geldin faizi uygulaması gerçekleştiriyor.

Hesap açılış tarihi itibariyle 120 gün boyunca Türk Lirası cinsinden yapılan birikimlere yüzde 14 oranında hoş geldin faizi uygulaması yapan Fibabanka, devam eden süreç içerisinde de aylık yüzde 12 oranında faiz desteği ile birlikte birikimlerinizi değerlendirmenize olanak sağlıyor. Dolar cinsinden yapılan yatırımlarınızda hoşgeldin faizi uygulaması aylın yüzde 4 oranında gerçekleştiren Fibabanka, devam eden süreç içerisinde ise hesabınızdaki paranızı aylık yüzde 2 oranında faiz oranı ile yükseltmeye devam ediyor.

Türk Lirası cinsinden açılan Kiraz Hesaplar için minimum limit 3 bin Türk Lirası tutarında gerçekleşirken, USD cinsinden açılan Kiraz Hesaplar’da yapılacak yatırımın minimum değeri bin 500 USD’ye tekabül ediyor. Üst limitler Türk Lirası cinsinden olan hesaplar için 1 milyon Türk Lirası’na kadar yükselirken, USD cinsinden açılan hesaplarda maksimum 300 bin USD’ye kadar yatırım yapabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Fibabanka Çağrı Merkezi Görüntülü Bankacılık Temsilcisi Alımlarına Başladı!

Hesabınızın açılış tarihi itibariyle 120 gün süre ile uygulanan hoş geldin faizi, 120 günlük sürecin sonrasında günlük olarak banka tarafından belirlenen standart faiz oranı ile birlikte işletilmektedir. Sadece gerçek kişiler için açılabilen Kiraz Hesap, aynı zamanda ortak hesap olarak da kullanılamıyor.

Sınırsız bir şekilde yapacağınız birikimden para çekme, birikime ilave para yatırma işlemlerinize olanak sağlayan Fibabanka, aynı zamanda gün içerisinde yapacağınız EFT, virman, havale, ATM’den para çekme gibi işlemlerinizde de herhangi bir komisyon kesintisi gerçekleştirmemektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...