Yüzde 14 Hoşgeldin Faizi Fibabanka'da!

Yüzde 14 Hoşgeldin Faizi Fibabanka'da!

Fibabanka, bahar döneminde başlattığı Kiraz Hesap kampanyası ile birlikte birikimlerini Fibabanka'da bir mevduat hesabına taşıyan tüm müşterilerine 120 gün boyunca aylık yüzde 14 hoş geldin faizi uygulaması gerçekleştiriyor.Fibabanka, bahar döneminde başlattığı Kiraz Hesap kampanyası ile birlikte birikimlerini Fibabanka'da bir mevduat hesabına taşıyan tüm müşterilerine 120 gün boyunca aylık yüzde 14 hoş geldin faizi uygulaması gerçekleştiriyor.

Hesap açılış tarihi itibariyle 120 gün boyunca Türk Lirası cinsinden yapılan birikimlere yüzde 14 oranında hoş geldin faizi uygulaması yapan Fibabanka, devam eden süreç içerisinde de aylık yüzde 12 oranında faiz desteği ile birlikte birikimlerinizi değerlendirmenize olanak sağlıyor. Dolar cinsinden yapılan yatırımlarınızda hoşgeldin faizi uygulaması aylın yüzde 4 oranında gerçekleştiren Fibabanka, devam eden süreç içerisinde ise hesabınızdaki paranızı aylık yüzde 2 oranında faiz oranı ile yükseltmeye devam ediyor.

Türk Lirası cinsinden açılan Kiraz Hesaplar için minimum limit 3 bin Türk Lirası tutarında gerçekleşirken, USD cinsinden açılan Kiraz Hesaplar'da yapılacak yatırımın minimum değeri bin 500 USD'ye tekabül ediyor. Üst limitler Türk Lirası cinsinden olan hesaplar için 1 milyon Türk Lirası'na kadar yükselirken, USD cinsinden açılan hesaplarda maksimum 300 bin USD'ye kadar yatırım yapabiliyorsunuz.

Hesabınızın açılış tarihi itibariyle 120 gün süre ile uygulanan hoş geldin faizi, 120 günlük sürecin sonrasında günlük olarak banka tarafından belirlenen standart faiz oranı ile birlikte işletilmektedir. Sadece gerçek kişiler için açılabilen Kiraz Hesap, aynı zamanda ortak hesap olarak da kullanılamıyor.

Sınırsız bir şekilde yapacağınız birikimden para çekme, birikime ilave para yatırma işlemlerinize olanak sağlayan Fibabanka, aynı zamanda gün içerisinde yapacağınız EFT, virman, havale, ATM'den para çekme gibi işlemlerinizde de herhangi bir komisyon kesintisi gerçekleştirmemektedir.Fibabanka Kiraz Hesap Mevduat hesabı Yatırım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?