Abank’tan Hızlı Onaylanan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Abank’tan Hızlı Onaylanan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Alternatif Bank (ABank) yaz döneminde hasıl olacak tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan rahat ödeme seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor. İşte banka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürününe dair tüm detaylar!Alternatif Bank (ABank) yaz döneminde hasıl olacak tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan rahat ödeme seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor. İşte banka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürününe dair tüm detaylar!

Yaz döneminde ihtiyaç duyacağınız tüm nakit desteğini avantajlı faiz oranları eşliğinde temin etmenize olanak sağlayan Alternatif Bank (ABank), ödemelerinizi de 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor. Uygun faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile tüm nakit desteğinizi temin etmenize yardımcı olan Alteranatif Bank, kredi başvurusu aşamasında sizden herhangi bir ön kefil talebinde bulunmuyor. Yanınızda nüfus cüzdanınızı ya da sürücü belgenizi, çalışma durumunuza göre düzenlenen maaş bordrosu, maaş cüzdanı, SGK dökümü gibi gelir belgenizi, ikâmet adresinizi gösteren son 2 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesini bulundurarak size en yakın Alternatif Bank (ABank) şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

ABank 10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Alternatif Bank’tan 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz ve bu ihtiyaç kredisi için de 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,42’ye tekabül etmektedir. 48 ay vade seçeneği için uygulanacak bu faiz oranı eşliğinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 306 Türk Lirası 80 Kuruş olup, toplam geri ödeme yapacağınız miktar da 14 bin 724 Türk Lirası 66 Kuruş’a tekabül edecektir.Abank ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi faiz oranları ihtiyaç kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?