Ana SayfaKredilerAbank’tan Hızlı Onaylanan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Abank’tan Hızlı Onaylanan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Alternatif Bank (ABank) yaz döneminde hasıl olacak tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan rahat ödeme seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor. İşte banka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürününe dair tüm detaylar!

Yaz döneminde ihtiyaç duyacağınız tüm nakit desteğini avantajlı faiz oranları eşliğinde temin etmenize olanak sağlayan Alternatif Bank (ABank), ödemelerinizi de 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor. Uygun faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ile tüm nakit desteğinizi temin etmenize yardımcı olan Alteranatif Bank, kredi başvurusu aşamasında sizden herhangi bir ön kefil talebinde bulunmuyor. Yanınızda nüfus cüzdanınızı ya da sürücü belgenizi, çalışma durumunuza göre düzenlenen maaş bordrosu, maaş cüzdanı, SGK dökümü gibi gelir belgenizi, ikâmet adresinizi gösteren son 2 ay içerisinde adınıza düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından bir tanesini bulundurarak size en yakın Alternatif Bank (ABank) şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

ABank 10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Alternatif Bank’tan 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz ve bu ihtiyaç kredisi için de 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,42’ye tekabül etmektedir. 48 ay vade seçeneği için uygulanacak bu faiz oranı eşliğinde ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 306 Türk Lirası 80 Kuruş olup, toplam geri ödeme yapacağınız miktar da 14 bin 724 Türk Lirası 66 Kuruş’a tekabül edecektir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.