Halkbank 25.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Halkbank, müşterilerine şubesiz kredi imkanı sağlıyor. Ayda 30 TL’den başlayan ödemelerle 48 ay vadeli 25.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Başvurular internetten olup, sms ile de yapabilirsiniz.

Halkbank uygun faizli ihtiyaç kredileri arasında olan bu kampanya ile müşterilerine şubeye gitmeden kredi kullanma imkanı sağlıyor.

Halkbank Kredi Başvurusu

Halkbank kredi başvurusu yapmak isteyenler bireysel nakit ihtiyaçları için bu kredi seçeneğinden yararlanabiliyorlar. Halkbank internet şubesinden kredi başvurusu, mobil bankacılık aracılığıyla kredi başvurusu, Halkbank Dialog ile kredi başvurusu ve bankanın web sitesinden başvurusu yapılabilen bu kredide 48 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Cep telefonlarından yollanan SMS ile başvurunun kolay bir şekilde gerçekleştirilebildiği Halkbank avantajlı ihtiyaç kredisi onaylandığı takdirde kredi tutarı müşterinin hesabına anında aktarılmaktadır.

Halkbank Hızlı Kredi Kullanımı

Halkbank hızlı kredi başvurusu bankanın web sitesinde üye olunmadan da yapılabilmektedir. Kredi başvurularının onaylandıktan sonra kullanım için geçerlilik süresi 7 gündür. Halkbank ihtiyaç kredisi en düşük 1.000 lira, en fazla ise 25.000 lira olarak kullanılabilmektedir. Bankanın kredi politikaları dahilinde yapılan kredi başvuruları aynı gün içinde değerlendirilerek sonuca ulaştırılmaktadır. Başvurunun sonucu SMS yolu ile başvuru sahibine yollanır. Başvuru yapıldıktan sonra başvurunun durumu Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ve  mobil şubeden de takip edilebilir. Kredi kullanan kişiler Halkbank’a otomatik ödeme talimatı vererek kredi taksitlerinin hesaplarından otomatik olarak tahsil edilmesini sağlayabilirler.

Halkbank 25.000 Lira Kredi

Halkbank bireysel kredi başvurusu yaparak kredisi onaylanan kişilerden kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilir. Bu ücrete yüzde 5 oranındaki BSMV de dahil edilmiştir. Kredide hayat sigortası zorunlu olup, sigorta prim ücreti kişinin yaşı, cinsiyeti, bankalardaki durumu, kredinin miktarı ve vadesine göre değişmektedir.

Halkbank 25.000 lira kredi başvurusu yapan ve 48 ay vadede ödemeyi seçen bir kişinin aylık kredi taksitleri 753,32 lira, kredi tahsisi ücreti 131.25 lira olur. Bu vade ve tutardaki krediye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.35, yıllık maliyet oranı da yüzde 21,6272’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.