Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye Geneli Personel Alımı Yapacak!

0

Albaraka Türk Katılım Bankası Türkiye genelinde gerçekleştireceği personel alımları için genel başvuru iş ilanı açtı.

Albaraka Türk Katılım Bankası, Türkiye’nin her yerinde geniş bir şube ağına sahip, katılım bankacılığı prensipleri ile hizmet veren bankalar arasında yer alıyor. Her yıl binlerce müşterisine vadeli hesap, vadesiz hesap, bireysel finansman, ticari finansman gibi ürünler sunan Albaraka Türk Katılım Bankası, doğabilecek açık kadro ihtiyaçlarını hızlı çözüme kavuşturabilmek adına genel bir iş ilanı açtı.

Oluşabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilmek adına CV talebinde bulunan Albaraka Türk Katılım Bankası, hangi alanda çalışmak istediğinizi belirten bir ön yazı ile birlikte iş başvurunuzu gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Başvuru Şartları

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından açılan iş ilanına iş başvurusu gerçekleştirecek olan adaylarn en az üniversite mezunu olması gerekiyor. Banka iş ilanına başvuru yapacak olan adayların iletişim kabiliyetlerinin gelişmiş olmasına önem veren Albaraka Türk Katılım Bankası, adayların analitik düşünme yeteneğinin gelişmiş olmasına, ikna kabiliyetine sahip olmasına da önem veriyor.

Tecrübesi bulunmayan adayların yaşlarının 28 yaşından küçük olmasına önem veren banka, bankacılık sektöründe tecrübesi bulunan adaylar için yaş konusunu ön planda tutmuyor. Banka, erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olması ya da muaf olunmuş olmasını da genel şartları arasında belirtiyor.

Yapılacak iş başvuruları arasından kadro açığı olunması halinde iletişime geçileceğini belirten Albaraka Türk Katılım Bankası, bu yüzden adayların cep telefonu, mail adresi gibi iletişim bilgilerini doğru bir şekilde iletmelerine de önem veriyor.

Albaraka Türk Katılım İş İlanı Başvurusu

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından açılan bu banka iş ilanı 2 Kasım 2017 tarihinde yayına alınırken, adaylar banka iş başvurusu için CV’lerini 31 Aralık 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak gönderebilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-tum-turkiye-1670118

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın