Ucuz Ete Migros Damgası

Google Haberlere Abone Ol:

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın BİM ve A101 market zincirleriyle anlaşarak 29 liradan kıyma, 31 liradan da kuşbaşı et satışını başlatması et ve et ürünlerinde düşük fiyat rekabetini başlattı. Migros bu iki ucuz market et satışına başlamadan önce bir kampanya yaparak 4 ile 6 Kasım tarihleri arasında 29 liradan kıyma ve 31 liradan da kuşbaşı et satışı yapacağını açıkladı.

Başlıklar

Migros Kampanyası Dikkat Çekti

Ucuz et satış fiyatları konusunda yaşanan rekabete dahil olan Migros ucuz ve kaliteli et rekabeti içerisinde yer alabilmek için böyle bir adım atıldığını belirtirken konu ile ilgili açıklama yapan Migros Kurumsal İletişim Direktörü Ahu Başkut Alyanak kampanyanın 4 ila 6 Kasım tarihleri arasında geçerli olacağını ifade etti. Alyanak şirket olarak vatandaşa en iyi ürünü en uygun fiyatlar ile sunmak konusunda özenli olduklarını belirtirken ilerleyen dönemlerde de ürün fiyatının bu rakamlarda tutulması için gayret göstereceklerini söyledi.

Biz de Varız Diyoruz!

Kurumsal İletişim Direktörü Alyanak bu sektörde Türkiye’nin dört bir yanında uzun zamandan bu yana hizmet verdiklerini hatırlatarak ucuz et satışının sadece iki market ile sınırlı tutulmaması gerektiğini belirtti ve yetkililere üzerimize düşeni yapmaya hazırız mesajı verdi.

Migros marketlerde indirimli fiyatlardan satılacak olan etlerin Uzman Kasap markası altında satışının gerçekleşeceğini ifade eden Alyanak Migros markasının Türkiye’nin dört bir tarafına lojistiğini kendi başına sağlamak gibi bir avantajının olduğunu belirterek sözlerini sonlandırdı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...