Vakıf Katılım Bankası, Türkiye Geneli banka personel alımları yapacağını duyurdu.

Genel Başvuru başlığı altında personel alımları yapacağını duyuran Vakıf Katılım Bankası, sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere en az üniversite mezunu adayların başvuru yapabileceğini belirterek, söz konusu iş ilanının ilerleyen dönemlerde oluşabilecek kadrodaki açık pozisyonlar için olduğunu belirtti.

Katılım bankacılığı sektöründe deneyimli, bu sektörde çalışmaya istekleri olan ve ilerleyen dönemler için kariyer hedefleyen adayların başvuru yapmasını isteyen banka, tüm adayların katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş olmalarını istemektedir.

Adaylar için yaş kriteri belirtilmiştir. Eğer bireyler bankacılık sektöründe deneyim sahibi olmamışlarsa erkeklerin 30 ve üzeri, bayanların ise 28 ve üzeri yaşta olmamaları gerekmektedir. Ancak bankacılı sektöründe deneyimli olan adaylar için yaş kriteri bulunmamaktadır. Ayrıca yine sektörde deneyimi olmayan adaylar için banka işe alım sınava yapacaktır. Sınavda başarılı olanlar ise mülakat için davet edileceklerdir.

Banka iş ilanı başvurusu yapacak tüm adayların iletişim yeteneklerinin gelişmiş olması, analitik düşünebilmeleri, insan ilişkilerinin kuvvetli olması istenmektedir. Eğer bireylerin program, dil ya da herhangi bir tecrübe ve yetenekleri varsa CV’lerin detayları bir şekilde belirtmeleri istenmektedir. Başvuruda bulunacak erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş ya da en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmaları istenmektedir. Askerliğini yapmamış ya da tecil ettirmemiş erkek adayların başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Söz konusu iş ilanı için son başvuru tarihi ise 19 Aralık 2017 olarak belirlenmiştir.

Vakıf Katılım Bankası tarafından yayınlanan ilgili iş ilanı detayına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın