Ana SayfaBanka İş İlanlarıABank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı Yapacak!

ABank Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

ABank, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan şubesinin Çağrı Merkezi departmanında istihdam etmek için banka personel alımı yapacak.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapacağını açıklayan ABank, banka iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans mezunu olmalarını istemektedir.

ABank İş İlanı Detayları

Telefon Bankacılığı hizmetini sağlama, ABank’ın müşterilerine 7 gün 24 saat çağrı merkezi hizmetini sunma, çağrı merkezine gelen çağrıları aktif ve etkin bir şekilde karşılama, yetkisi olan işler kapsamında yapılacak olan işleri gerçekleştirme görevlerine ilişkin olarak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapacak olan ABank, adayların en az 2 yıllık üniversite mezunu olmalarını istemektedir. Ancak 4 yıllık üniversite mezunu olup, açılan banka iş ilanına başvuru yapanların başvuruları ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecektir.

Başvuruda bulunacak adayların Anadolu Yakası’ndan ikamet etmelerini ya da söz konusu bölgeye ulaşım problemlerinin olmamasını isteyen banka, tüm adayların vardiyalı sisteme uygun çalışabilecek pozisyonda olmalarını, İngilizce çağrıları alabilmelerini, bu nedenle de İngilizce dil bilgilerinin olmasını, MS Office programları ile bilgisayarın genel kullanımına da son derece hakim olmalarını istemektedir.

Banka iş başvurusu yapacak adayların 20 ile 30 yaş arasında bulunmasını isteyen banka, aynı zamanda da iletişimlerinin kuvvetli, ikna yeteneklerinin gelişmiş, özgüvenleri olan, çalışma disiplinlerinin yüksek olmasını istemektedir.

Erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da tecil ettirmiş olmaları, tam zamanlı olarak istihdam edilecek adayların söz konusu iş kapsamında telefonda akıcı, etkin konuşmalarını, diksiyonlarının da iyi olmasını istemektedir.

Başvurular 15 Aralık günü sona erecektir. Bu tarihten sonra başvuruları değerlendirip, uygun gördüğü aday ile iletişime geçecektir.

ABank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-1853997?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.