Garanti’den Yenilik: Bireysel Emeklilikte İnternet Bankacılığı Dönemi Başlıyor!

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası internet bankacılığı ve mobil bankacılık alanında önemli bir yeniliğe imza atıyor. Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) için bir ilki gerçekleştirmeyi başaran Garanti Bankası, hem mobil bankacılık, hem de internet bankacılığı üzerinden BES hizmeti sunacak.

Dijital bankacılık alanında elde ettiği başarılar ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Garanti Bankası, çalışmaları arasına bir yenisini daha ekliyor. Banka, hem Garanti İnternet Bankacılığı, hem de Garanti Cep mobil uygulaması vasıtasıyla müşterilerine Bireysel Emeklilik Sözleşmesi sunmaya başlayacak. Garanti Bankası tarafından sunulacak olan bu hizmet, bireysel emeklilik açısından da sektörde bir ilk olacak.

Tamamıyla Online Süreç!

Garanti Bankası tarafından hayata geçirilen yeni uygulama sayesinde BES satın alma süreci tamamıyla dijitalleşecek. Bankacılık işlemlerini kolaylaştırma açısından önemli bir yeniliğe imza atan banka, bireysel emeklilik sektöründe de bir ilki gerçekleştirmeyi başaracak. Hem internet bankacılığı, hem de mobil bankacılık uygulamaları üzerinden Bireysel Emeklilik Sözleşmesi satışı gerçekleştirecek olan banka, müşterilerinin hızlı ve pratik bir şekilde satın alma işlemlerini tamamlamasına ve sözleşmelerinde değişiklikler yapmasına olanak sağlayacak.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Banka tarafından yapılan açıklamada görüş ve değerlendirmelerine yer verilen Garanti Banaksı Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, dijital bankacılık alanında Garanti Bankası’nın önderliğini sürdürdüğünü, hayata geçirilen sistem sayesinde BES satın almanın müşteriler tarafından oldukça kolaylaşacağını, şubeye gitmeden BES satın alma, katkı payı tutarlarını belirleme, fon dağılımlarını belirleme gibi işlemlerin gerçekleştirilebileceğini ifade etti.

Hayata geçirilen hizmetin sadece BES satın alma ile sınırlı kalmayacağını, yapılacak geliştirmeler ile birlikte fon dağılımından, yönetime kadar tüm aşamaların uygulamaya dahil edileceğini ifade eden Başer, hayata geçirilen sistemden dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...