ING Bank’tan Esnek Ödeme Planları ile 10 Yıl Vadeli Konut Kredisi!

ING Bank, müşterilerine özel ödeme planları ile ev satın almak isteyenlere özel sabit faizli konut kredisi imkanı sağlıyor.

ING Bank, müşterilerine özel ödeme planları ile ev satın almak isteyenlere özel sabit faizli konut kredisi imkanı sağlıyor.

Ev satın almak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmek için uygun ve sabit faizli konut kredisi desteği sağlayan ING Bank, faiz oranlarını satın alınacak olan eve, ekspertiz raporuna, düzenlenen ödeme planlarına ya da temin edilecek kredi tutarına göre değiştirmiyor.

120 ay vadeli konut kredisi sunan ING Bank, geliri sabit olan, ödemeleri ve faizleri de sabit kalmasını isteyen müşterileri için sabit ve eşit tutarlı ödemeli konut kredisi, ödeme tutarını kendi belirlemek isteyenlere esnek ödemeli konut kredisi, kredi taksitleri vade süresi sonuna gittikçe azalsın ya da artsın isteyenler için ise azalan ya da artan taksitli konut kredisi sunuyor.

ING Bank konut kredisi başvurusu ise sadece banka şubelerinden yapılıyor. Başvuru esnasında kişilerin nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile birlikte satın alacakları evin tapusunu getirmeleri isteniyor. Satın alınan evin ekspertiz raporu oluşturulup, ekspertiz değerine göre kredi veriliyor.e

75.000 TL Konut Kredisi

ING Bank’tan sabit faizli ve eşit taksitli ödeme planı ile 10 yıl vadeli 75 bin Türk Lirası konut kredisi alan kişilerin yüzde 1,22 faiz oranı ile aylık ödeyecekleri kredi taksit miktarı 1.193,53 Türk Lirası olmaktadır. 10 yıl sonra toplamda ödenecek olan tutar ise 143 bin 223,74 Türk Lirası olmaktadır. Ekspertiz raporu için ekspertiz ücreti alınmaktadır. Ancak bu ücret evin büyüklüğü ve nerede olduğuna yani konumuna göre değişmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.