ING Bank’tan Esnek Ödeme Planları ile 10 Yıl Vadeli Konut Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, müşterilerine özel ödeme planları ile ev satın almak isteyenlere özel sabit faizli konut kredisi imkanı sağlıyor.

Ev satın almak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirmek için uygun ve sabit faizli konut kredisi desteği sağlayan ING Bank, faiz oranlarını satın alınacak olan eve, ekspertiz raporuna, düzenlenen ödeme planlarına ya da temin edilecek kredi tutarına göre değiştirmiyor.

120 ay vadeli konut kredisi sunan ING Bank, geliri sabit olan, ödemeleri ve faizleri de sabit kalmasını isteyen müşterileri için sabit ve eşit tutarlı ödemeli konut kredisi, ödeme tutarını kendi belirlemek isteyenlere esnek ödemeli konut kredisi, kredi taksitleri vade süresi sonuna gittikçe azalsın ya da artsın isteyenler için ise azalan ya da artan taksitli konut kredisi sunuyor.

ING Bank konut kredisi başvurusu ise sadece banka şubelerinden yapılıyor. Başvuru esnasında kişilerin nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile birlikte satın alacakları evin tapusunu getirmeleri isteniyor. Satın alınan evin ekspertiz raporu oluşturulup, ekspertiz değerine göre kredi veriliyor.e

İlginizi Çekebilir:  2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

75.000 TL Konut Kredisi

ING Bank’tan sabit faizli ve eşit taksitli ödeme planı ile 10 yıl vadeli 75 bin Türk Lirası konut kredisi alan kişilerin yüzde 1,22 faiz oranı ile aylık ödeyecekleri kredi taksit miktarı 1.193,53 Türk Lirası olmaktadır. 10 yıl sonra toplamda ödenecek olan tutar ise 143 bin 223,74 Türk Lirası olmaktadır. Ekspertiz raporu için ekspertiz ücreti alınmaktadır. Ancak bu ücret evin büyüklüğü ve nerede olduğuna yani konumuna göre değişmektedir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…