Banka İş İlanları Kuveyt Türk Katılım Bankası Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

Kuveyt Türk Katılım Bankası Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

Son Güncelleme:

Kuveyt Türk Katılım Bankası ; kaliteli hizmet sunan , müşteri memnuniyetine önem veren bir banka olarak çalışmalarına devam etmektedir.

2015 yılında bulunan konumu ile Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında , en üst sıralar da yer almaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası tamamına yakını 4 yıllık lisans eğitimi almış olmakla beraber genç , dinamik işinde uzman kişilerden oluşan kadrosu ile hizmet vermektedir.

Bünyesinde çalıştırmak üzere eleman alımlarında Banka iş ilanları ile internet üzerinden adayların kolayca başvuru yapmaları sağlanmaktadır.

Kuveyt Türk Personel Alımında Banka İş İlanlarında belirtilen koşullar dikkate alınarak adayların başvuru yapmaları gerekmektedir.Yapılan başvurular Kuveyt Türk Katılım Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından değerlendirmeye alınmaktadır.

Başvuru koşullarında özellikle adayların lisans bölümü mezunu olmaları istenmekle beraber adaylardan herhangi bir tecrübe şartı aranmamaktadır.

Henüz mezun olmayan adayların ise Ocak ayı 2016 tarihine kadar mezun olmaları şartı ile başvuru yapabilecekleri belirtilmiştir.Başvuru yapan adayların ön değerlendirme sonrasında Banka Sınavlarına tabi tutulmaktadır.

11 Ekim 2015 Tarihine kadar yapılacak olan ön değerlendirmede başvuru yapan adayların başvuru koşulları sağlandıktan sonra Kuveyt Türk Katılım Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından hazırlanan Banka sınavı sonucunda başarılı olan adaylar ; Müfettiş Yardımcısı olarak Teftiş Kurulu bünyesine katılmaya hak kazanmış olmaktadır.

Kazanan adayların alacakları eğitim programı sonrası görevine başlayacaklardır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Müfettiş yardımcılığı sınavı ve diğer iş ilanları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s/mufettis-yrd-bilgi-sistemleri-mufettis-yrd-is-ilani-i1431509/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,290BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,641TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,520TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler