Kuveyt Türk Katılım Bankası Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

Kuveyt Türk Katılım Bankası ; kaliteli hizmet sunan , müşteri memnuniyetine önem veren bir banka olarak çalışmalarına devam etmektedir.

2015 yılında bulunan konumu ile Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında , en üst sıralar da yer almaktadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası tamamına yakını 4 yıllık lisans eğitimi almış olmakla beraber genç , dinamik işinde uzman kişilerden oluşan kadrosu ile hizmet vermektedir.

Bünyesinde çalıştırmak üzere eleman alımlarında Banka iş ilanları ile internet üzerinden adayların kolayca başvuru yapmaları sağlanmaktadır.

Kuveyt Türk Personel Alımında Banka İş İlanlarında belirtilen koşullar dikkate alınarak adayların başvuru yapmaları gerekmektedir.Yapılan başvurular Kuveyt Türk Katılım Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından değerlendirmeye alınmaktadır.

Başvuru koşullarında özellikle adayların lisans bölümü mezunu olmaları istenmekle beraber adaylardan herhangi bir tecrübe şartı aranmamaktadır.

Henüz mezun olmayan adayların ise Ocak ayı 2016 tarihine kadar mezun olmaları şartı ile başvuru yapabilecekleri belirtilmiştir.Başvuru yapan adayların ön değerlendirme sonrasında Banka Sınavlarına tabi tutulmaktadır.

11 Ekim 2015 Tarihine kadar yapılacak olan ön değerlendirmede başvuru yapan adayların başvuru koşulları sağlandıktan sonra Kuveyt Türk Katılım Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından hazırlanan Banka sınavı sonucunda başarılı olan adaylar ; Müfettiş Yardımcısı olarak Teftiş Kurulu bünyesine katılmaya hak kazanmış olmaktadır.

Kazanan adayların alacakları eğitim programı sonrası görevine başlayacaklardır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Müfettiş yardımcılığı sınavı ve diğer iş ilanları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s/mufettis-yrd-bilgi-sistemleri-mufettis-yrd-is-ilani-i1431509/

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.