Altın Piyasası Hafta Sonu Fiyatları! Güncel Altın Fiyatları 26.05.2018

0

Serbest altın piyasası hafta sonu tatili yapmadan, sabah erken saatlerde açıldı. Güncel altın fiyatları için iş başında olan piyasa 26 Mayıs cumartesi gününün altın fiyatlarını belirledi. Gram altın güne düşüşle başladı. Peki, çeyrek altın bugün ne kadar oldu? Cumhuriyet altını fiyatı yükseldi mi yoksa düştü mü?

Altın Fiyatları Hafta Sonunda Arttı mı?

Altın fiyatları hafta sonunda ne oldu? Bu sorunun yanıtı serbest piyasanın açılmasıyla belli oldu. Gram altın güne aşağı yönlü başladı. Çeyrek altın fiyatı yüzde 0,80 geriledi. Aynı düşüş yarım ve tam altın içinde geçerli oldu. Cumhuriyet altını hafta sonunun ilk satışlarını bin 320 liradan yaptı. İşte güncel altın fiyatlarında son durum!

Altın Ons Fiyatı

Altın ons fiyatı küresel piyasaları yakından ilgilendirirken, değer bugün bin 1.302,71 seviyesinde bulunuyor.

Altının Gram Fiyatı (Güncel)

Yatırımcının takibinde hafta sonuna giren gram altın bugün alışta 196,90 liraya geriledi. Gram altın satış fiyatı ise güne 197,04 liradan başladı.

Çeyrek Altın 26 Mayıs Cumartesi?

Çeyrek altın hafta içinde yakaladığı tarihi zirve sonrasında serbest piyasada 316,12 liradan alış işlemi görüyor. Çeyrek altın günün ilk satışlarını ise 323,53 liradan yaptı.

Yarım Altın Güncel Fiyat?

Yarım altın yatırımcısını bu hafta sevindirdi. Alış ve satış fiyatı kısmi bir kayıp yaşasa da yarım altın yatırımcısına kazandırdı. Bugünün yarım altın satışları 647,07 liradan başlamış görünüyor. Alış yönlü işlemlerde uygulanan fiyatsa 630,27 liradan devam ediyor.

Reşat Altın Güncel Fiyat!

Reşat altın bin 337 liradan alış yaparken, satışlar bin 352 liradan gün açılışı yaptı.

Cumhuriyet Kaç Lira? Cumhuriyet Altını Yükseldi mi?

Cumhuriyet altını ne kadar oldu? Vatandaş altın fiyatları artınca en çok Cumhuriyet altınının fiyatını merak etti. Hafta içinde rekor tazeleyen cumhuriyet altını bugün alışta bin 305 lira, satışta bin 320 liradan işlem görüyor.

22 Ayar Altın Bilezik Fiyatı

22 ayar altın bilezik fiyatı bugün alışta 179,30 lira oldu. Fiyattaki azalış sonrasında satış fiyatı 181,30 liraya geriledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın