Ana Sayfa Ekonomi 12 Haziran Salı Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar? Altın Fiyatlarında Son Durum!

12 Haziran Salı Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar? Altın Fiyatlarında Son Durum!

-

Çeyrek altın fiyatı 12 Haziran Salı gününe yükselerek başladı. Sabah saatlerinde çeyrek altın fiyatı satışta 308 lira bandına çıktı. Bugün yarım altın ve tam altın ne kadar oldu? Serbest piyasada yarım altın ve tam altın yüzde 0,68 fiyat yükseltti! Güncel altın fiyatları haberimizde!

Çeyrek Altın Fiyatı Güne Yükselerek Başladı

Küçük birikimcinin her daim merceğinde yer alan çeyrek altın (küçük altın)son zamanlarda fiyat artırsa da tarihi rekordan oldukça uzak bir konuma geriledi. Düğün telaşelerinin arttığı bugünlerde çeyrek altın fiyatı daha bir yakından takip edilir oldu. Bizlerde sizler için çeyrek altın ve diğer sarrafiye gruplarının anlık fiyatlarını araştırdık. Güncel fiyatlar incelendiğinde altının yukarı yönlü hareket ettiği gözden kaçmadı. Fiyatlar sert bir yükseliş görülmezken, en iyi primi yapan altın grubu Reşat altın oldu. İşte güncel altın fiyatları ve değişim oranları…

Altın Ons Fiyatı

Altın ons değeri bugün güne düşüşle başladı ve değerini 1.298,21 seviyesine çekti.

Altın Gram Fiyatı Bugün Ne Kadar?

Yatırımcının en çok tercih ettiği altın türlerinden olan gram altın 12 Haziran Salı gününe değer artırarak başladı. Alış fiyatını 189,31 liraya yükselten gram altın satışta ise 189,35 liraya yükseldi.

Çeyrek Altın Fiyatı Bugün Kaç TL?

Çeyrek altın yüzde 0,68’lik değer artışı sonunda alış fiyatını 301,71 liraya çıkardı. Günün ilk çeyrek altın satış fiyatı ise 308,53 lira üzerinden yapıldı.

Yarım Altın Kaç TL Oldu?

Yarım altın haftanın ikinci işlem gününde 601,54 liralık fiyatla gün açılışı yaptı. Satışlarsa sabah saatlerinde 617,06 lira olarak gözlemlendi.

Tam Altın Fiyatında Son Durum!

Tam altın güne prim yaparak başladı. Alış fiyatı bugün bin 206 lira olan tam altın, satışta bin 230 liradan alıcı buldu.

Reşat Altın Kaç TL’ye Yükseldi?

Reşat altın bozduracaksanız artan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Bugün yüzde 3,68’lik primle gün açılışı yapan Reşat altın alışta bin 280 liraya kadar yükseldi. Satışlarsa saat 08.44 itibariyle bin 293,95 liradan devam ediyor.

Cumhuriyet Altını Bugün Ne Kadar?

Cumhuriyet altını günün ilk alış işlemlerine bin 248 TL’den başladı. Satış için belirlenen serbest piyasa fiyatı ise bin 261 TL seviyesinde kaydedildi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,402TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler