Dünya Kupası Biletleri Karaborsaya Düştü

0

Dünya Kupası bu sene Rusya’da düzenlenirken, futbol aşıkları ülkeye akın etti. Talep fazla bilet az olunca Dünya Kupası biletleri karaborsada satılmaya başladı.

Dünya Kupası Biletleri Bin Dolara Kadar Çıktı!

Rusya bu sene önemli bir organizasyonun ev sahibi oldu. Futbol tutkunları ülkeye akın etti. Dünya Kupası biletleri ise erkenden tükendi. Bu durum biletlerin karaborsaya düşmesine neden oldu. Bilet bulamayan futbol severlerse soluğu stadyum çevrelerinde aldı. Stadın etrafında bilet bulmayı umut eden bazı futbol aşıkları karşılaşmaları izleyebilmek için kesenin ağzını sonuna kadar açmış görünüyor. Bu kapsamda karaborsadaki Dünya Kupası biletleri bin dolara kadar çıkmış durumda! Karaborsa Dünya Kupası biletleri ise 500 dolardan başlıyor.

Arjantin  – İzlanda Maçının Bileti Karaborsada 500 Dolardan Başlıyor

Bazı futbol severler bilet aradıklarını pankartlara yazdı. Bilet aradıklarını ifade eden bu kişiler, verebilecekleri fiyatları pankartlara eklemeyi de unutmadı. Moskova’dan gelen haberlere göre Arjantin – İzlanda karşılaşması Spartak Stadyumunda gerçekleşecek. Karşılaşmanın karaborsa bilet fiyatı ise 500 dolar ile bin dolar arasında değişiyor. Hatta bazı kara borsacılar bilete bin doların üzerinde paha biçiyor.

Almanya ile Meksika karşılaşması için bilet arayanların adresi ise Luzhniki Stadyumu oldu. Bilet arayan futbol tutkunlarının sayısı ise oldukça fazla olarak bildirildi.

Dünya Kupası 11 Kentte Devam Ediyor

Öte yandan Rusya’daki Dünya Kupası karşılaşmaları 11 farklı kentte, 12 farklı stadyumda gerçekleşecek. Karşılaşmalar tamamlanana kadar söz konusu stat çevresinde bilet arayanların veya karaborsa bilet satanların görülmesine ise kesin gözüyle bakılıyor.

Bunların yanında Dünya Kupası Rusya ekonomisinde ciddi bir hareketlenmeye neden oldu.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın