Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank İŞKUR Aracılığıyla Lise Mezunu Telefonda Satış Temsilcisi Alacak!

Denizbank İŞKUR Aracılığıyla Lise Mezunu Telefonda Satış Temsilcisi Alacak!
D

-

Banka personel alımları dahilinde yeni yayınlanan bu ilana göre, Denizbank telefonda satış temsilcisi alımı gerçekleştirecek. Banka personel alımları dahilinde yeni yayınlanan bu ilana göre, Denizbank telefonda satış temsilcisi alımı gerçekleştirecek. İŞKUR ile birlikte yaklaşık olarak 3 senedir bu pozisyon için İşbaşı Eğitim Programı gerçekleştiren Denizbank, bu çerçevede yeni personel alımları gerçekleştirecek.

Denizbank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, bu dönem 22.si gerçekleştirilecek olan eğitim programına şimdiye dek 250 civarında kursiyer katılım sağlarken, eğitim programının 1 ayı Deniz Akademi’de, 2 ayı ise işbaşı eğitiminde geçecek. Toplam 3 aylık dönemin sonunda ise kursu başarılı bir şekilde tamamlayan adaylar Denizbank bünyesinde çalışma teklifi ile işe alınacak.

Adaylarda Hangi Niteliklere Bakılacak?

Diğer pek çok iş ilanlarında olduğu üzere ilana başvuracak adaylarda bir takım nitelikler aranacak. Örneğin; telefonda satış temsilcisi olarak görev alacak kişinin en az lise mezunu olması ve 1990 yılı ile sonrasında dünyaya gelmiş olması gerekecek. Telefonda satış ve müşteri geri kazanımını gerçekleştirebilecek, güçlü ikna kabiliyetine sahip olup hedef ve müşteri odaklı çalışabilecek, insanlarla iyi ilişkiler kurup iletişim becerileri yüksek olacak adayların bu ilana başvurması istenecek.

Öte yandan banka iş ilanları arasında yerini alan bu ilanda, ilana başvuruda bulunacak olan adayların iyi derecede MS Office programlarını kullanabilmesi ve erkek adayları için ya askerlik görevini yerine getirmiş ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olması talep edilirken, takım çalışasına yatkın, analitik düşünebilme yetisine ve etkisi ses tonuna sahip ve diksiyonu düzgün olması gibi niteliklere de bakılacak.

En Son Başvuru Ne Zaman Alınacak?

Söz konusu bu niteliklere sahip olduğunu düşünerek banka iş başvuruları dahilinde bu ilana başvuruda bulunmak ve İŞKUR’un İşbaşı Eğitim Programına katılmak isteyen adaylar, 10 Ağustos 2018 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-telefonda-satis-temsilcisi-2078689

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol