Ana SayfaBankacılıkŞekerbank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

Şekerbank İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

-

Şekerbank müşterisi, bankanın bu hizmet kanalını kolaylıkla kullanabilmektedir. Fakat bilgilere sahip olmayan müşterilerin ise Şekerbank internet bankacılığı başvurusu yapması gerekmektedir.

Şekerbank, 60 yılı aşkın süredir Türk bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan bankalardan biridir. Bireysel kredilerden ticari kredilere, kredi kartlarında nakit ihtiyaçlarına, fatura – kurum ödemelerinden sigortacılık işlemlerine varana kadar pek çok hizmet sağlayan banka, bu hizmetlerini Şekerbank internet şubesi, şubeleri, telefon bankacılığı ve mobil bankacılık gibi çeşitli kanallar üzerinden sunmaktadır.

Şekerbank İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankanın sunmuş olduğu herhangi bir bankacılık hizmetinden faydalanmak üzere şubeye gitmek isteyen, bu durumu bulunduğu noktadan çözmek isteyen banka müşterileri, genellikle Şekerbank internet şubesini kullanmaktadır. Vermiş olduğu hizmetlerden dolayı herhangi bir mekan ve saat sınırlaması getirmeyen Şekerbank internet şubesi, internetin bulunduğu her bir noktada rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bankanın bu şubesini kullanabilmek için banka müşterilerinin müşteri numarası ya da T. C. Kimlik numarası ile beraber şifresinin bulunması gerekmektedir. Bu bilgilere sahip olan her Şekerbank müşterisi, bankanın bu hizmet kanalını kolaylıkla kullanabilmektedir. Fakat bu bilgilere sahip olmayan müşterilerin ise Şekerbank internet bankacılığı başvurusu yapması gerekmektedir.

Şekerbank internet bankacılığı başvuru herhangi bir Şekerbank şubesinden ya da Şekerbank telefon bankacılığından gerçekleştirilebilmektedir. Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştiren banka müşterisi, internet bankacılığından faydalanabilmek üzere müşteri numarası ve şifresi talep ederken, aynı işlemi ayrıca herhangi bir şubeye giderek müşteri danışmanından talep edebilmek de mümkündür.

Şekerbank İnternet Bankacılığı Hizmetleri

Şekerbank, internet bankacılığı üzerinden, tıpkı şubelerde olduğu gibi pek çok hizmeti verebilmektedir. Kredi kartı işlemlerinden fatura ödemelerine, otomatik ödeme talimatından hesap açma işlemlerine, yatırımlardan altın hesabına varana kadar her türlü bankacılık hizmetlerinin veren Şekerbank internet bankacılığı, ayrıca anında kredi hizmeti de sağlamaktadır. Herhangi bir belge ya da kefile ihtiyaç duyulmaksızın internet bankacılığı üzerinde kredi başvurusunda bulunmak ve kredi kullanabilmek mümkündür.

Ayrıca bankanın internet bankacılığı üzerinden vermiş olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi Şekerbank iletişim kanalından alınabilmektedir.

Şekerbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma ve Yenileme

İnternet bankacılığını kullanabilmek için müşteriler adına gerekli olan bilgiler müşteri numarası ve şifresidir. Müşteri numarasını ve şifresini ise Şekerbank iletişim yani diğer adı ile müşteri hizmetlerinden ya da bankanın herhangi bir şubesinden alabilmek mümkündür. İnternet bankacılığı şifresi almak isteyen müşteriler için Şekerbank tel no; 0850 222 78 78’dir.

İnternet bankacılığı şifresinin yenileme işlemi ise, internet şubesi üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol