Çeyrek Altın ve Cumhuriyet Altını Yükselişe Geçti!

0

Altın piyasasının en çok işlem görenlerinden olan çeyrek altın ve cumhuriyet altını güne değer artırarak başladı. Çeyrek altın kaç TL oldu? Sabah saatlerinde gram altın ise azalan bir grafik çizerek yatırımcısının yüzünü güldürenler arasında yer aldı.

Çeyrek Altın ve Cumhuriyet Altını Alacaklar Dikkat!

Çeyrek altın almayı planlayanlar çeyrek altın bugün güne yükselen fiyatlarla başladı. Çeyrek altın bugün fiyatını yüzde 0,19 artırdı. Cumhuriyet altını da fiyat artıran sarrafiyelerden oldu.

Küçük altın yatırımcısı geçen hafta başlayan fiyat düşüşlerinin bu haftada devam edeceğini öngörmüştü. Fakat gerçekleşen bunun tam tersi oldu. Serbest piyasa ve Kapalıçarşı piyasasında altın fiyatları genel bir yükseliş grafiği çizdiği, fiyat artışlarının dün itibariyle kendini hissettirdiği ise dikkat çeken ayrıntılardan oldu.

Güncel altın fiyatları ise sabah saatlerinde şöyle kaydedildi.

Altının Gram Fiyatı

Altının gram fiyatı bugün sabah saatlerinde düşüşe geçti. Alış fiyatı 184,20 lira olan gram altın, satışta 184,25 liraya geriledi.

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar?

Çeyrek altın serbest piyasada bugün 302,85 liradan satışa sunuldu. Alış için uygulanan piyasa fiyatıysa sabah saatlerinde 296,09 liraya yükseldi.

Yarım Altın Kaç TL Oldu?

Güncel altın fiyatlarına göre yarın altın alış işlemlerine bugün 590,33 liradan başladı. Satışlarsa 605,70 liradan devam ediyor.

Tam Altın Kaç TL?

3 Temmuz Salı gününün güncel altın fiyatları, tam altın alış fiyatının bin 184 lira; satış fiyatının bin 207 lira olduğunu gösterdi.

Cumhuriyet Altını Güncel Fiyat!

Cumhuriyet altını güne yüzde 0,49 primle başladı. Alış fiyatı değer yükselişi sonrasında bin 227 lira, satış fiyatı ise bin 239 liraya yükseldi.

Reşat Altını Bugün Ne Kadar?

Reşat altını haftanın ikinci işlem gününde yüzde 3,16’lık prim yaparak alış fiyatını bin 259 liraya, satış fiyatını bin 271 liraya taşıdı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın