Ana SayfaBankacılıkTEB İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler

TEB İnternet Bankacılığı Başvurusu ve Hizmetler
T

-

TEB müşterisi olan bir tüketicinin de internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilmesi TEB internet bankacılığı başvurusu yapması, gerekli bilgileri doldurması gerekmektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Türk bankacılık sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan bir bankadır. Ülkede uzun yıllardır tüketicilere hizmet vermekte olan TEB, bu hizmetlerini TEB internet şubesi, şubeleri, mobil şube, ATM ve TEB iletişim gibi çeşitli kanallar üzerinden sunmaktadır.

TEB, bireysel bankacılıktan ticari bankacılığa, KOBİ bankacılığından kurumsal bankacılığa varana kadar sektörün pek çok alanında tüketicilerine kesintisiz hizmet sağlarken, bu hizmetlerini herhangi bir şubeye gitmeye gerek olmadan müşterilerinin bulunduğu noktadan da verebilmektedir. Örneğin; TEB internet şubesi sayesinde müşteriler günün her saatinde internetin olduğu her yerde sisteme giriş yaparak diledikleri işlemi yerine getirebilmektedir.

TEB İnternet Bankacılığı Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilmek için öncelikle tüketicinin TEB müşterisi olması gerekmektedir. TEB müşterisi olan bir tüketicinin de internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanabilmesi için kullanıcı kodu/adı ve şifresi gibi bilgiler gereklidir. Bu bilgilere sahip olan müşteriler TEB internet bankacılığı başvurusu yaparak, diledikleri bankacılık hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

TEB internet bankacılığı başvurusu, TEB’in resmi web sitesi olan teb.com.tr adresinden CEPTETEB İnternet Şubesi üzerinden kullanıcı kod/adı ev şifresi ile gerçekleştirilmektedir.

TEB İnternet Bankacılığı Hizmetleri

TEB internet bankacılığı üzerinden alınabilen hizmetler değişiklik göstermektedir. TEB bireysel internet bankacılığında şifre değişikliklerinden hesap açma kapama işlemlerine, kredi kartı başvurusunda fatura, kurum, vergi ve SGK prim ödemelerine, anında kredi başvurusundan havale/EFT işlemlerine varana kadar çeşitli hizmetlerden faydalanabilmek mümkündür.

Ayrıca bankanın internet şubesi üzerinden vermiş olduğu hizmetler hakkında 0850 200 0 666 numaralı TEB iletişim olarak bilinen müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilmek mümkündür.

TEB İnternet Bankacılığı Şifre Alma ve Yenileme

TEB internet bankacılığı için gerekli olan müşteri şifresi, TEB telefon bankacılığı, resmi web sitesi ya da en yakın banka şubesi aracılığı ile temin edilebilmektedir. Telefon bankacılığı üzerinden başvuru yaparken, müşteri temsilcisinden şifre ve kullanıcı kodu talep etmesi gerekmektedir. Şifre almak üzere telefon bankacılığını kullanmak isteyen müşteriler için de TEB tel no; 0850 2000 0 666’dır.

Şifre yenileme işlemini ise internet bankacılığı üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol