Fibabanka Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı Gerçekleştirecek!

Fibabanka banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Fibabanka banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre alımlarını İstanbul’dan gerçekleştirecek olan banka, en az ön lisan mezunu alacak.

Fibabanka, yayımlamış olduğu yeni bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alacak olan Fibabanka, bu alımlarını İstanbul’dan gerçekleştirerek, Kağıthane’deki çağrı merkezinde görevlendirecek.

Adaylarda Hangi Kriterlere Bakılacak?

İlanda belirtilene göre işe alacak olduğu personellerde bazı kriterler arayacak olan banka, banka iş başvuruları kapsamında kendisine müracaat eden adaylar arasından, üniversitelerin bankacılık ile alakalı bölümlerinden en az ön lisans ya da lisans mezunu olan, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek olan ve ayrıca MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen adayları tercih edecek. Bunun ile beraber Fibabanka bünyesinde Müşteri Temsilcisi olarak görev alacak olan kişinin diksiyonunun düzgün, Türkçeyi doğru telaffuz edecek olan, araştırmayı seven, gelişime ve öğrenmeye açık, sabah saat 09:00 ile akşam saat 18:00 arasında çalışabilecek olan personeller olması gerekecek.

İlgili:  TEB Finansman AŞ., Destek Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Ne İş Yapacak?

Fibabanka iş ilanları arasında yer alan bu ilan doğrultusunda işe alınan personeller, müşteriler tarafından gelen çağrıları karşılamak sürati ile bankacılık ürün ve hizmetlerini sunacak, genç ve dinamik Müşteri Temsilcileri ekibine katılıp bankanın hedef ve prensipleri doğrultusunda faaliyet gösterecek.

Bankacılık sektöründe yer edinmek ve kariyer yapmak isteyen adaylar iş ilanları arasındaki bu ilanın kendisi için uygun olduğunu düşünen adaylar 15 Kasım 2018 tarihine kadar iş başvurusunda bulunacak.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-2144387