Ana SayfaBirikim & YatırımVakıfbank Altın Günleri

Vakıfbank Altın Günleri

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Kenara attığınız paralar bir şekilde suyunu çekiyor, bir türlü birikim yapamıyorsanız Vakıfbank Altın Günleri ile buna bir son veriyor. Komşularla, akrabalarla toplandığınız günlerden biriken paraları Vakıfbank Altın Günleri ile saklayın karşılığı kadar altın hesabınıza yatsın.

Vakıfbank, gelişen ve büyüyen müşteri portföyüyle sizin halinizden anlayan bir banka imajıyla yola çıkmıştır. Temel değerleri; güvenilirlik, sosyal sorumluluk, sonuç odaklılık, müşteri odaklılık, sadakat, takım olmak, yenilikçi olmak, liderlik olan Vakıfbank, vakıf kültüründen aldığı güçle müşterilerin yaptığı yatırımları ve emanetleri en iyi biçimde yöneterek yoluna devam etmektedir.

2018 Vakıfbank Altın Günleri!

Siz koltuğunuza rahatça yayılmış televizyonunuzu seyrederken Vakıfbank Altın Günleri hizmeti sayesinde altınlarınız hiç olmadığı kadar güvende. Çalınma, kaybolma derdi olmadan rahatça saklayabileceksiniz. Tam, çeyrek, yarım, cumhuriyet, yüzük, kolye, bilezik, vb. gibi değerli altınlarınızı değer tespiti eksperler tarafından yapıldıktan sonra Altın Çağı hesabına yatırılarak gram karşılığında hesabınızda gözükür.

Vakıfbank Altın Günleri altın çağı hesabınız için bir ücret talep edilmez. Altınınızı istediğiniz anda herhangi bir komisyon ücreti ödemeksizin çekebilir ve kullanabilirsiniz. Altınlarınıza güvence sağlayarak yatırımlarınızı koruyabilirsiniz. (Türkiye’deki bankaların şubelerinde gerçek kişiler adına açılan tasarruf mevduatları, her bir bankada her bir gerçek kişi için maksimum 100.000 TL ye kadar güvence altındadır.

Kiralık kasa masrafı ödemek istemeyenler için kiralık kasanızdaki altınları da altın çağ hesabınıza geçirebilirsiniz. Getirilen altınlar bozulamamakta, nakde çevrilmemekte ve gram değeri üzerinden saf altın karşılığınca hesabınıza yatırılmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...