Kenara attığınız paralar bir şekilde suyunu çekiyor, bir türlü birikim yapamıyorsanız Vakıfbank Altın Günleri ile buna bir son veriyor. Komşularla, akrabalarla toplandığınız günlerden biriken paraları Vakıfbank Altın Günleri ile saklayın karşılığı kadar altın hesabınıza yatsın.

Vakıfbank, gelişen ve büyüyen müşteri portföyüyle sizin halinizden anlayan bir banka imajıyla yola çıkmıştır. Temel değerleri; güvenilirlik, sosyal sorumluluk, sonuç odaklılık, müşteri odaklılık, sadakat, takım olmak, yenilikçi olmak, liderlik olan Vakıfbank, vakıf kültüründen aldığı güçle müşterilerin yaptığı yatırımları ve emanetleri en iyi biçimde yöneterek yoluna devam etmektedir.

2018 Vakıfbank Altın Günleri!

Siz koltuğunuza rahatça yayılmış televizyonunuzu seyrederken Vakıfbank Altın Günleri hizmeti sayesinde altınlarınız hiç olmadığı kadar güvende. Çalınma, kaybolma derdi olmadan rahatça saklayabileceksiniz. Tam, çeyrek, yarım, cumhuriyet, yüzük, kolye, bilezik, vb. gibi değerli altınlarınızı değer tespiti eksperler tarafından yapıldıktan sonra Altın Çağı hesabına yatırılarak gram karşılığında hesabınızda gözükür.

Vakıfbank Altın Günleri altın çağı hesabınız için bir ücret talep edilmez. Altınınızı istediğiniz anda herhangi bir komisyon ücreti ödemeksizin çekebilir ve kullanabilirsiniz. Altınlarınıza güvence sağlayarak yatırımlarınızı koruyabilirsiniz. (Türkiye’deki bankaların şubelerinde gerçek kişiler adına açılan tasarruf mevduatları, her bir bankada her bir gerçek kişi için maksimum 100.000 TL ye kadar güvence altındadır.

Kiralık kasa masrafı ödemek istemeyenler için kiralık kasanızdaki altınları da altın çağ hesabınıza geçirebilirsiniz. Getirilen altınlar bozulamamakta, nakde çevrilmemekte ve gram değeri üzerinden saf altın karşılığınca hesabınıza yatırılmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın