Ana SayfaEtiketlerAltın hesabı

altın hesabı

Vakıfbank Altın Hesabı: Nedir? Nasıl Açılır?

Müşterilerinin birikimlerine destek olmak için Vakıfbank Altın Hesabı imkanı sağlayan banka, düzenli birikim talimatı verilmesi halinde bütçeden ayrılacak olan belli miktarlarla, gram altın tasarrufunda bulunulmasına destek vermektedir. Bu yazımızda Vakıfbank Altın Hesabı nedir? Vakıfbank altın hesabı nasıl açılır? Altın hesabı fiyatları nasıldır? Sorularını detaylı olarak açıklayacağız.

Ziraat Bankası’ndan Altın Mevduat Hesabı!

Altınlarını yatırıma dönüştürmek ya da altınlarını korumak isteyen ancak çalınmasından ya da işçilik maliyetlerinden çekinen müşterilerine özel Altın Hesabı sunan Ziraat Bankası, altın mevduat hesabı sunuyor.

Enpara Altın Hesabı Avantajları!

Yatırım ürünlerinin en güveniliri olarak nitelendirilen altın ürünün satışı ve alımını sağlayan Enpara, Altın hesabıyla birikimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Altın yatırımlar bir alışkanlık haline geldiyse, vadesiz altın hesabı için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

KuveytTürk Altına Altın Katılma Hesabı!

Altın bankacılığı, son yıllarda giderek gelişmeye ve halk arasında da popülerlik kazanmaya devam ediyor. Kişilere tasarruf ederken kazanç sağlama imkanı sunan altına altın katılma hesabı birçok kişi tarafından tercih ediliyor. İşte KuveytTürk'ün sunduğu altına atın katılma hesabı...

ING Bank Vadesiz Altın Hesapları için Başvurular Çok Kolay!

ING Vadesiz Altın Hesapları birikimlerini altın üzerinden değerlendirmek müşteriler için sunulmuş bir hizmettir. Altın birikimlerinizin başınıza bir şey gelme riskini ortadan kaldırarak rahatça birikim yapmanızı sağlar.

Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Günümüzde dövizlerin farklı iniş çıkışlar göstermesiyle altın daha güvenilir bir yatırım aracı olarak görülmeye başlandı. Ancak bunu yastık altında saklamak yerine bir hesap açtırıp orada tutabilir istediğiniz de bozdurabilir ya da daha da fazla satın alabilirsiniz. Peki altın hesabı nasıl açılır?

Vakıfbank Altın Günleri

Vakıfbank altın Çağı Hesabı ile artık yatırımlarınız güvende! Tam, çeyrek, yarım, cumhuriyet ya da yüzük, kolye, bilezik gibi değerli altında saklamanın en güvenli yolu Vakıfbank Yatırım Hesabı! Detaylar için...

2018 QNB Finansbank Altın Biriktiren Hesap

QNB Finansbank Altın Biriktiren Hesap ile geleceğinize adım atın. Kenarda eskiyen para yerine değer kazanan altına yatırım yapın. Finansbank Altın Biriktiren Hesap Başvuru ve detayları.

Altın Hesabı Nedir?

Tüketiciler birikimlerini değerlendirmek konusunda bankaların çeşitli hesaplarına para yatırmaya yönelebiliyor. Tüketicilerin son zamanlarda en çok tercih ettiği yatırım hesapları arasında altın hesabı yer alıyor. Peki, altın hesabı nedir? Nasıl açılır? Altın hesabı avantajlı mı?

Altınınızı “Altın Hesabı’nızda Saklayın” Çağrısı Geldi!

USTEK Genel Başkanı Şükrü Özek, elinde altın olan ve ekonomiye katkı sağlamak isteyen vatandaşa, altınlarını yastık altında değil, bankaların altın hesabında tutmaları gerektiğini belitti.

Ziraat Bankası Altın Hesapları ile Altınlar Güvencede!

Ziraat Bankası Altın Hesapları hizmetinde sizden hiçbir masraf ve komisyon talep edilmeyecektir. TL bazlı hesaplarınız 7 gün 24 saat hizmet sağlanırken, USD hesaplarınızda saat 09.00 – 18.00 arasında işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bankanın size verdiği minimum işlem limiti 0,01 gramdır.