Ana Sayfa Banka İş İlanları Burgan Bank Genel Banka İş İlanı Duyurusu! Son Başvuru 4 Mayıs!

Burgan Bank Genel Banka İş İlanı Duyurusu! Son Başvuru 4 Mayıs!

Burgan Bank Genel Banka İş İlanı Duyurusu! Başvuru Şartları ve Diğer Tüm Detaylar Hakkında Bilgi Edinmek için...

-

1977’de kurulan ve 2013 yılından bugüne kadar Türkiye’de bankacılık sektöründe hizmet veren Burgan Bank, genel başvuruları kabul ediyor. Peki Genel Başvuru nedir? Nasıl Başvuru Yapmalısınız? Detaylar…

Burgan Bank Genel Başvuru İlanı

Genel Başvuru niteliğinde düzenlenen banka iş ilanı kapsamında iş başvurusu yapacak adayların CV’lerini İnsan Kaynakları Uzmanına bırakmalarını istiyor. Yayımlanan banka iş ilanı Burgan Bank’ta oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak olup, niteliklere göre adayların CV’leri incelenecek ve kaydedilecek. Niteliklere göre açık pozisyon oluşması durumunda ise bankacı olmak isteyen adaylara geri dönüşler sağlanacak.

İlan Genel Başvuru niteliği taşıdığı için deneyim şartı aranmıyor. Eğer bankacılık sektöründe deneyiminiz bulunmuyorsa CV bırakabilirsiniz. Deneyim aranmayan banka personel alımlarında sizlere Burgan Bank tarafından geri dönüş sağlanacak. Aynı zamanda hem üniversitelerin 4 yıllık hem de 2 yıllık bölümlerinde mezun olanlar CV bırakabiliyor.

Son başvuru tarihi ise 4 Mayıs 2019 olarak belirlenmiştir.

Peki Neden Burgan Bank’ta Çalışmalısınız?

Burgan Bank çalışanlarına Özel Sağlık Sigortası, Kaza Sigortası, Hayat Sigortası, Bireysel Emeklilik imkanları sağlıyor. Çalışanlarına yemek kartına ek olarak servis imkanı sunuyor.

Başarılı performanslar ödüllendirilip, üstlenilen roller ile alınan sorumluluk seviyelerine göre çalışanlara ödeme gerçekleştirilir. Burgan Bank maaşları pozisyona, bireylerin deneyim ve bilgi birikimlerine göre değişmektedir. Sabah 09.00 ile akşam 18.00 çalışma saatleri olup,  1 ile 5 sene arasında hizmet süresi olanlar için 17 gün, 5 ile 15 sene arasında hizmet süresi olanlara 20 gün, 15 yıl ve daha fazla hizmet süresi olanlar için ise 26 gün izin hakkı sağlanır.

Burgan Bank tarafından yapılan sağlık sigortası ile hem çalışanların hem de çalışanlarının ailelerinin sağlık giderleri karşılanır.

Burgan Bank Çalışanlarına Tanınan Haklar ile ilgili daha bilgi edinmek isteyenler bu yazıya göz atabilirler.

Yayımlanan ilan ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve başvuru yapmak isteyenlerin ise aşağıdaki linki tarayıcılarına yapıştırmaları gerekiyor.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-genel-basvuru-1160626

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler