Allianz Sigorta Ön Lisans Mezunu Bireysel Güvence Danışmanları Arıyor!

Allianz Sigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Bireysel Güvence Danışmanları arandığı bildirildi.

0
Allianz Sigorta Bireysel Satış Danışmanları Aradığını Duyurdu

Allianz Sigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Bireysel Güvence Danışmanları arandığı bildirildi. Alımlar İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası için olup, detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Allianz Sigorta Yeni Personel Alımları Yapıyor

Allianz Sigorta üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren ön lisans bölümlerinden mezun olan kişilerin başvurularını kabul ettiğini sigorta iş ilanları kapsamında duyurdu. Allianz Sigorta işe alacağı yeni personellerini Bireysel Güvence Danışmanı olarak görevlendirecek.

Şirket tarafından sigorta iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan şartların neler olduğu da bildirildi. Adayların ön lisans mezunu olmasının yanı sıra;

  • Kariyer planlarını aktif olarak satış yapmak üzerine kurgulamış olması,
  • Yoğun çalışma temposuna ayak uyduracak enerjiye sahip olması,
  • SEGEM Belgesi sahibi olması,
  • İletişimde ve iknada başarılı olması gerekiyor.

>>> SEGEM Belgesi ile İlgili Tüm Merak Ettiklerinize Burada Ulaşabilirsiniz <<<

Allianz Sigorta iş başvurusu yapmak isteyen erkek adayların ise askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları gerekiyor.

Sigorta Satış Danışmanı İş Başvuruları Son Tarih

Dünya genelinde 70 farklı ülkede 148 binden çok çalışana sahip olan Allianz Sigorta satış alanında çalışmak isteyen kişileri işe alacağını bildirdiği duyurusunda yeni personellerinin görev tanımını da detaylı bir şekilde yaptı. Buna göre yeni personeller Allianz Sigorta ürünlerinin kendisi için belirlenenlerini tanıtmak ve satmaktan sorumlu olacaklar ve müşterilerden gelen talepleri de değerlendirmeye alacaklar. Allianz Sigorta iş ilanları ile ilgilenenlerin iş başvurularını 25 Ekim 2019 tarihine kadar kabul ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/allianz-sigorta-a-s-bireysel-guvence-danismani-istanbul-avrupa-2038937

https://www.kariyer.net/is-ilani/allianz-sigorta-a-s-bireysel-guvence-danismani-istanbul-anadolu-2291775

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın