Her yaz tatilleri de erteliyorsunuz o çok istediğiniz hayallerinizi de… Komşunuz aldığı yeni yazlığın keyfini çıkarırken siz kira derdiyle uğraşıyorsunuz. Bütün bunlar çok uzak değil. Bankalar 2016 yazının gelmesiyle birlikte çok cazip fırsatlar sunmaya başlamışlardır. 2016 Haziran ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

                       2016 Haziran ev kredisi faiz oranları her bankanın size özel olarak sunduğu fırsata göre değişmektedir. Kira ödermiş gibi her ay bankalara ödediğiniz konut kredisi taksitleri ile birkaç yılın sonunda evinizin tapusu sizde olacak. Konut kredisi hizmeti veren bankalar; Finansbank, VakıfBank, Fibabanka, Akbank, Garanti Bankası, Halkbank, Ziraat Bankası, ING Bank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi, Denizbank, HSBC. Saydığımız bankaların faiz oranları, en düğü %1,08’den başlayan aylık faiz oranlarını oluşturmaktadır. En yüksek faiz oranı ise maksimum %1,25’tir. Vade süreleri 120 ay ile 300 ay arasında değişen konut kredileri sizler için kaçınılmaz fırsatlardan.

                      Garanti Bankası ev kredisi faiz oranı %1,14 gibi bir yüzdeye sahiptir. Minimum 3 ay vade seçeneğiyle, Kiracıya Mortgage paketini sizlere sunmaktadır. 240 ay maksimum vade seçeneği her ay düşük tutarlı taksitlerle kısa sürede ev sahibi olmanıza olanak tanıyacaktır.

                      Yapı Kredi Konut Kredisi, en çok tercih edilen konut kredilerinden bir tanesi. %1,19 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçeneği ile kredi hizmeti vermektedir. Denizbank biraz daha yüksek tutarlı bir faiz oranı sunmaktadır. Denizbank Özel Konut Kredisi %1,24’lük bir faiz uygulamaktadır. Ancak vade süresini uzun tutan bankalardandır. 300 aylık maksimum vade süresi ile taksitleriniz diğer bankalara göre daha uzun süreli olacaktır. Ziraat Bankası ‘da BİZ Ürün Paketi ile tüketicilerinin karşına çıkmaktadır. %%1,14’lük faiz oranı 120 ay vade süresi ile evinizi almanıza yardımcı olacaktır. Akbank, Konut Kredisi Kampanyası kapsamında %1,13’lük faiziyle düşük faiz oranı sunan bankalardandır. 120 ay vade ve düşük faiz ile Akbank da tercih edilen bankalar arasında bulunmaktadır. Diğer bankalar ise belirlediğimiz %1,08 – %1,25 aralığında kredi fırsatlarını sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − 6 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.