Garanti Bireysel Emeklilik Kampanyası

Huzurlu, maddi kaygılardan uzak bir emeklilik her yaştan insanın hayalini kurduğu bir olgudur. Garanti Bankası da emekli olduğunuzda tasasız bir ekonomiyle mutlu bir emeklilik hayatı geçirmeniz için "Bireysel Emeklilik Kampanyası"nı başlattı.

0

Şimdiden ufak ufak birikimlerle emeklilik döneminizde maddi sıkıntı çekmemenizi hedefleyen Garanti Bireysel Emeklilik sistemi çerçevesinde Garanti Bankası, sisteme e-emeklilik planı ile online katılan müşterilere ilk katkı payının %5’i kadar ek katkı payı sunuyor. Bu imkan devletin % 25’lik katkısının dışında sunuluyor. Bu %25’lik ek katkı payı, ikramiyesi Bireysel Emeklilik Sözleşmelerine Garanti Emeklilik tarafından yatırılıyor.

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Kampanyası!

Bireysel Emeklilik Sistemi’ne 18 yaşını doldurmuş herkes katılıp bu kampanyadan yararlanabiliyor. Ayrıca her 100 TL’lik ödemenizde 25 TL devlet katkısı kazandığınız bu sistemle geleceğinizi emin ellerde sağlamlaştırıp yolunuza içiniz rahat şekilde devam etmenizi sağlıyor. Üstelik, ödeme aracı seçimi de yok! Yani kredi kartı, banka hesabından veya nakit şeklinde ödeme yapan tüm müşteriler kampanyadan yararlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

Garanti Bireysel Emeklilik Kampanyası ile Avantajlar!

Kendi bütçenize bağlı olarak kendi seçeceğiniz planlar dahilinde işleyen sistem birçok avantajı da beraberinde sunuyor. Geleceğiniz için dilediğiniz gibi yatırımlar yapacak olmanız, birçok farklı plan arasından kendi bütçenize uygun planı seçebiliyor olmanız, ödeme periyodunuzu kendiniz belirliyor olmanız, ödemelerinizde Garanti Bankası kredi kartı kullanmanız durumunda birçok özel fırsattan faydalanabilecek olmanız en büyük avantajlar arasında.

Paranızın tamamen devlet yetkili kurumlar tarafından denetim ve gözetim altında olduğunun garantisini veriyor Garanti Bankası. Yani paranız emin ellerde.

Siz de emekli olduğunuzda hesaplar içinde boğulmaktansa geniş ailenizle birlikte tüm ekonomik sıkıntılardan uzaklaşıp rahat ve huzurlu bir hayat geçirtmek istiyorsanız hemen Garanti Bireysel Emeklilik müşterisi olup‘’%25’lik ek katkı payı’’ gibi kampanyalardan ve diğer tüm avantajlardan yararlanmamak için hiçbir sebebiniz yok.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın