Fibabanka Dış Ticaret Yönetmen Yardımcısı Personeller Arıyor!

0
Fibabanka Dış Ticaret Yönetmen Yardımcısı Personeller Arıyor!

Fibabanka A.Ş. banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Dış Ticaret Operasyonları Yönetmen Yardımcısı personeller aradığını duyurdu.

Fibabanka Yeni Personel Alımı Detayları

Fibabanka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda açık pozisyonun Dış Ticaret Operasyonları Yönetici Yardımcısı olduğunu bildirdi. Banka tarafından yapılan bilgilendirme duyurusunda Fibabanka’da çalışmak üzere banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikler de belirtildi. Buna göre yeni personeller Operasyon Merkezi bünyesindeki Dış Ticaret Operasyonları Yönetici Yardımcısı olarak çalışacaklar.

Başvuru yapacak kişilerin;

  • En az üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olması,
  • İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor.
  • Kariyer planında bankacılık alanı olan adayların ayrıca ileri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Bankaların Dış Ticaret Bölümlerinde Yönetmen Yardımcısı unvanı için de en az 4 yıldır görev yapmış olması,
  • Hızlı çalışan, planlamada başarılı ve tercihen CDCS sertifikası olması da gerekiyor.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye Finans Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı!

CDCS Sertifikası ile Merak Ettikleriniz için Tıklayın!

Fibabanka Personel Alımları Başvurusu Son Tarih

Fibabanka iş ilanları içinde olan bu duyuru ile ilgilenen kişiler 6 Eylül 2019 tarihine kadar başvuru yapabiliyorlar. Başvuru sahiplerinin İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Yeni personeller başvuruları değerlendirilip işe alımları sağlandıktan sonra Fibabanka bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. İş ilanları için başvuru yapacak olan tüm adayların iletişim bilgilerini tam ve doğru vermeleri kendilerine sağlanacak geri dönüşler için önem taşımaktadır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Alımı Yapıyor!
https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-dis-ticaret-yonetmen-yardimcisi-2338803
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın