Denizbank İnternet Şubesi İle E-devlete Giriş Yapmak Mümkün

0

Günümüz internet çağının getirdiği kolaylıklar sayesinde e-devlet giriş sistemine ulaşmak daha kolay. Denizbank internet şubesi şifresi kullanılarak e-devlete giriş yapılabiliyor. İşte, Denizbank internet adresinden, e-devlet sistemine giriş ile ilgili detaylı bilgiler…

T.C Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Turksat’ın yapmış olduğu anlaşma, birçok vatandaşın hayatını kolaylaştırıyor. Yapılmış olan iş birliği sayesinde kişiler artık e-devlet kapısına Denizbank internet şubesi şifresini kullanarak giriş yapabiliyor.

Açıkdeniz Üzerinden E-Devlet Kapısına Giriş

E-devlet sayesinde artık devletin vatandaşlarına sunmuş olduğu hizmetler elektronik ortamda da sunuluyor. Böylece devlet hizmetleri vatandaşlara kesintisiz, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde ulaştırılabiliyor.

E-devlet kapısı bireyler ve kurumlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Önceden sadece e-devlet anasayfasından giriş yapabildiğiniz e-devlete artık açıkdeniz internet bankacılığı üzerinden de giriş yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 Eylül Ev Kredisi Faiz Oranları

Denizbank İnternet Şubesi

Açıkdeniz internet şubesine giriş yapan bireyler artık bu şifrelerini e-devlet kapısında da kullanabiliyor. İnternet bağlantısı bulunan cihazdan, açıkdeniz internet şubesine giriş yaptıktan sonra üst barda e-devlet kapısı yer alıyor. E-devlet hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler açıkdeniz hesabına giriş yaptıktan sonra üst bardan e-devlete tıklayarak giriş işlemi gerçekleşiyor.

T.C kimlik numaraları sistemde kayıtlı olmayan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan Denizbank müşterileri Açık Deniz İnternet Bankacılığı’na giriş yaptıklarında açılan üst barda e-devlet kapısı yer almıyor. Kişiler internet bankacılığına giriş yaptıklarında mobil imza ile Profilim bölümünde yer alan Ayarlar kısmından kendileri de e-devlet şifresi oluşturabiliyor.

E-Devlet Şifresi

İnternet bankacılığı üzerinden direk giriş yapmayan kişiler e-devlete giriş yapmak için PTT tarafından verilen şifreye sahip olması gerekiyor. Eğer kişiler şifrelerini unuturlarsa güvenlik duvarında yer alan cep telefonu veya mail adresleri ile kendi e-devlet şifrelerini yeniliyor. Böylece tekrar PTT şubesine giderek yeni şifre almalarına gerek kalmıyor.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

E-devlet hesabına e-posta adresi veya cep telefonu bilgilerinizi ekleyerek, şifrenizi unuttuğunuz durumda, şifremi unuttum butonu ile anında şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın