Ana SayfaKredilerING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

İhtiyaç kredisi kullanımlarınız için bankaların kredi faiz oranlarını karşılaştırmak isteyebilirsiniz. Bu oranlar her kredi için farklı oranlar şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Bankadan bankaya göre değişiklik gösteren faiz oranları, özelleştirilmiş hizmetler içermektedir. ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2016 Eylül ayı için belirtilmiş bulunmaktadır. Bankanın uyguladığı ihtiyaç kredisi faiz oranları bazen kredi skoruna göre şekillenmektedir, bazense borcuna sadık müşterileri dikkate alarak kişilere hizmet sağlamaktadır.

Bankanın uyguladığı faiz oranları %0,99’dan başlayan yüzdelerle müşterilerini karşılamaktadır. Faiz oranları kullanılan kredi paketine göre %1,99’a kadar çıkabilmektedir.

Ürünlere özel olarak bir fiyatlandırma düşünülürse, bankanın internet üzerinden kullanıcılarına sunduğu E-Kredi hizmeti için %1,49’luk faiz oranları uygulanmaktadır. Banka bu kredi için sizlere 36 aya varan taksitlendirmeler uygulamaktadır.

Eğer yüksek tutarlı ihtiyaçlarınız için kredi kullanmak istiyorsanız sizlere Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi hizmeti sunulmaktadır. Bu kredi için belirtilen oranlar %1,29 gibi daha uygun şartlarda sizleri karşılamaktadır. Bankanın Standart İhtiyaç Kredisiyse 5 bin TL’nin üzerindeki kullanımlarda %1,29’luk faiz oranları içermektedir. 5 bin TL’nin altındaki kullanımlarda %1,99’luk kredi faiz oranları baz alınmaktadır.

Bankanın diğer ihtiyaç kredisi faiz oranlarıysa şu şekildedir; Mini Kredi için %1,99, İndirimli İhtiyaç Kredisi için %1,59, İpotekli İhtiyaç Kredisi için %1,34, Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi için %1,44, Maaş müşterilerine özel fırsatlar için %1,34 ve alışverişlerde kullanabileceğiniz ING Alışveriş Kredisi için %1,29’luk kredi faiz oranları uygulanmaktadır.

Size uygun faiz oranları içeren krediyi seçerek kredi hesaplamanızı yapabilir ve kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.