Ana SayfaKredilerAbank Geleneksel Bayram Kredisi

Abank Geleneksel Bayram Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Geleneksel Bayram Kredisi

  Bankaların çoğu bulunan ana göre kredi kampanyası belirliyor. Kurban Bayramı nedeniyle neredeyse bütün bankalar kredi kampanyası oluşturmuştu, kredi kampanyası oluşturan bankalardan biri da Abank. Abank sayesinde alınabilen bayram kredisi geleneksel bayram kredisi adı altında sunuluyor. Dolayısıyla Abank her yıl olduğu gibi bu yıl için de kredi kampanyasını aktif etmiş oldu.

  Bayram kredisi veren Abank bunun yanı sıra çeşitli ihtiyaç kredisi ve konut kredisi kampanyalarıyla da dikkat çekiyor. Abank sayesinde alabileceğiniz kredi türlerine göz atmak için bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu internet sitesi sayesinde kredi kampanyalarını öğrenebilir ve istediğiniz krediyi kullanabilirsiniz.

  Abank geleneksel bayram kredisi kampanyasını incelediğimizde ilk olarak karşımıza kredi faiz oranı çıkıyor. Bankanın bu kredi için belirlemiş olduğu kredi faiz oranı yüzde 1,18’dir. Üstelik Abank müşteri değerlendirmesine göre kredi vermiyor. Yani geleneksel bayram kredisi için belirlenen kredi faiz oranı sabittir.

  Abank geleneksel bayram kredisi kampanyasından faydalanmak istediğinizde kredi için belirlenen esnek vade seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz. Buna göre bankadan kredi almanız durumunda 1 ay ile 36 ay arasında kredi kullanabilirsiniz. Vade seçenekleri bu iki değer arasında değişiyor.

  Abank geleneksel bayram kredisi için belirlenen yıllık maliyet oranı ortala olup yüzde 17,35’tir.

  Bu kredi için banka yetkilileri sizlerden kefil istemez, buna ek olarak 10 bin liralık bir krediyi 36 ay vadeli olarak almanız durumunda aylık 356 lira taksit ödemesi yapmanız gerekiyor. Bu ödeme dışında banka sizlerde çeşitli masraflar alacaktır. Ancak bunu krediyi aldığınızda ödemeniz gerekiyor.

  Almış olduğunuz 10 bin liralık geleneksel bayram kredisini 36 ayda geri ödediğinizde toplamda 2 bin 833 lira kredi faizi ödemeniz gerekiyor. Yani 10 bin lirayı 12 bin 833 lira olarak geri ödüyorsunuz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...