Ana SayfaKredilerVakıfbank KOBİ Kredisini Şimdi Alıp 2017'de Ödeyin

Vakıfbank KOBİ Kredisini Şimdi Alıp 2017’de Ödeyin

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank KOBİ’lere Özel İhtiyaç Kredisi

Yılların verdiği bir deneyimi bünyesinde barındıran ve bankacılık sektörünün güçlü kurumlarından olan Vakıfbank, faaliyetlerine hız kesmeksizin devam etmektedir.

Bankanın sunduğu kampanyalar müşterilerine özel fırsatlar içermektedir. Sadece bireysel müşteriler için değil, ticari müşterileri için de bankanın kampanyaları sürmektedir. Ekonominin direği haline gelen KOBİ’ler de bu bağlamda kampanyalar kapsamındadır.

Vakıfbank KOBİ Kredisini Şimdi Alıp 2017’de Ödeyin, size özel 3 farklı ödeme seçeneğinden birini seçerek kredinizi kullanmaya başlayın. Vakıfbank’ın KOBİ’lere özel olarak sunduğu bu ihtiyaç kredisi, 36 aya varan vadelerle sizleri karşılamaktadır. 100 bin TL’ye kadar kullanabileceğiniz kredi ile, taksitlerinizi kendinize göre şekillendirebilirsiniz.

3 farklı ödeme seçeneği bulunan bankanın ödeme seçenekleri aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ya da 4 aya kadar ödemesiz olarak ayrılmaktadır.

Bu seçeneklerle ödemelerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Kampanya 30 Aralık 2016 tarihine kadar geçerliliğini korumaktadır. Kampanya kapsamında ayrıca Business Card’lılar harcamalarına binayen ekstrelerinde 100 TL indirim kazanabiliyor!

KOBİ kredisi bağlamında yapılacak olan ilk 5.000 TL’lik alışverişte 100 TL ekstre indirimi kazanılıyor. Kredi kullanımı içinse çapraz Bankacılık ürünlerinin alınması zorunlu tutulmaktadır. 100 TL ekstre indirimi için 31 Ocak 2017 tarihine kadar toplamda 5 bin TL’lik harcama yapılması gerekmektedir. Kampanya SMS katılımlı olup başvurularınız için cep telefonunuzdan KOBİ, kart hanenizin son 6 hanesi aralarında boşluklarla 6635’e gönderebilirsiniz.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Vakıfbank şubeleri ziyaret edilebilir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.