Ana SayfaKredilerVakıfbank KOBİ Kredisini Şimdi Alıp 2017'de Ödeyin

Vakıfbank KOBİ Kredisini Şimdi Alıp 2017’de Ödeyin
V

-

Vakıfbank KOBİ’lere Özel İhtiyaç Kredisi

Yılların verdiği bir deneyimi bünyesinde barındıran ve bankacılık sektörünün güçlü kurumlarından olan Vakıfbank, faaliyetlerine hız kesmeksizin devam etmektedir.

Bankanın sunduğu kampanyalar müşterilerine özel fırsatlar içermektedir. Sadece bireysel müşteriler için değil, ticari müşterileri için de bankanın kampanyaları sürmektedir. Ekonominin direği haline gelen KOBİ’ler de bu bağlamda kampanyalar kapsamındadır.

Vakıfbank KOBİ Kredisini Şimdi Alıp 2017’de Ödeyin, size özel 3 farklı ödeme seçeneğinden birini seçerek kredinizi kullanmaya başlayın. Vakıfbank’ın KOBİ’lere özel olarak sunduğu bu ihtiyaç kredisi, 36 aya varan vadelerle sizleri karşılamaktadır. 100 bin TL’ye kadar kullanabileceğiniz kredi ile, taksitlerinizi kendinize göre şekillendirebilirsiniz.

3 farklı ödeme seçeneği bulunan bankanın ödeme seçenekleri aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ya da 4 aya kadar ödemesiz olarak ayrılmaktadır.

Bu seçeneklerle ödemelerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Kampanya 30 Aralık 2016 tarihine kadar geçerliliğini korumaktadır. Kampanya kapsamında ayrıca Business Card’lılar harcamalarına binayen ekstrelerinde 100 TL indirim kazanabiliyor!

KOBİ kredisi bağlamında yapılacak olan ilk 5.000 TL’lik alışverişte 100 TL ekstre indirimi kazanılıyor. Kredi kullanımı içinse çapraz Bankacılık ürünlerinin alınması zorunlu tutulmaktadır. 100 TL ekstre indirimi için 31 Ocak 2017 tarihine kadar toplamda 5 bin TL’lik harcama yapılması gerekmektedir. Kampanya SMS katılımlı olup başvurularınız için cep telefonunuzdan KOBİ, kart hanenizin son 6 hanesi aralarında boşluklarla 6635’e gönderebilirsiniz.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Vakıfbank şubeleri ziyaret edilebilir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol