HSBC Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

Google Haberlere Abone Ol:

HSBC Konut Kredisi Kampanyası

Ev kredisi almak içim ülkemizde hizmet veren tüm bankaları tercih edebilirsiniz. Standart işleyişteki bankalar konut kredisi kampanyası oluştururken katılım bankaları ise konut finansmanı desteği sunuyor. Hem standart bankalardan hem de katılım bankalarından ev almak için sizlere gereken finansman desteğini alabilirsiniz. Konut kredisi kampanyası oluşturan ve başvuru yapanlara konut kredisi veren bankalardan biri olan HSBC Bankası bu krediyi yüzde 1,06 konut kredisi faiz oranıyla veriyor. Kredi faiz oranı oldukça düşük olan bu kredide krediyi alan kişilerden birtakım masraflar da alınıyor.

HSBC Bankası’ndan kredi alırken kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, ipotek tesis bedeli, hayat sigortası, konut sigortası bedeli ödemeniz gerekiyor. Bu masrafların toplamı 100 bin liralık bir konut kredisi kampanyasında 1215 liradır. Eğer krediyi almak istiyorsanız bu masrafı peşin ödemeli ya da kredinizden kestirmelisiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

HSBC konut kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı 1,06 iken bu kredi için belirlenen yıllık maliyet oranı yüzde 15,47’dir. HSBC konut kredisi kampanyasından faydalanmak istediğiniz zaman sizlerden herhangi bir şekilde kefil istenmeyecektir. Bunun yerine aldığınız kredi için eviniz ipotek ettirilir, ipotek kredi borcunuzu ödedikten sonra kalkar.

1 ay ile 120 ay arasında değişen vade seçenekleriyle sizlere verilen HSBC konut kredisi kampanyasından faydalanmak için gelir belgeniz, almak istediğiniz eve ait tapu, bankanın istediği diğer belgelerle şubeye uğramanız gerekiyor. Krediden 100 bin lira alırsanız en fazla 120 ay vade seçebilirsiniz. 120 ay vadede 100 bin liralık bir krediyi geri ödemek istediğiniz zaman ise bir ayda bankaya 1476 lira ödemeniz gerekir. Toplamda 100 bin liralık bir kredi için geri ödemeniz gereken kredi faiz miktarı ise 78 bin 411 lira olacaktır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...