Ana SayfaKredilerİng Bank 100 Bin TL Sabit Taksitli Mortgage Konut Kredisi

İng Bank 100 Bin TL Sabit Taksitli Mortgage Konut Kredisi

-

İng Bank Konut Kredisi Faiz Oranları

Uygun bir kredi faiz oranıyla konut kredisi almak isterseniz tercih edebileceğiniz bankaların başında İng Bank gelecektir. Zira İng Bank diğer bankalara nazaran kredi faiz oranı konusunda ortalamanın altında bir kredi faiz oranı veriyor. Bu da İng Bank konut kredisi kampanyasının daha az masraflı bir kredi olmasını sağlıyor.

İng Bank konut kredisi kampanyası sabit taksitli ve sabit faizli bir kredidir. Bazı bankalar düşük kredi faiz oranıyla kredi verse de kredi faiz oranları yükseldiğinde taksit miktarlarını arttırıyorlar. Ancak İng Bank konut kredisi kampanyasında bu gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü İng Bank konut kredisi kampanyası dâhilinde kredi alındığında taksitler ve kredi faiz oranı sabit olacaktır. Krediyi alırken sizler için bir ödeme olanı oluşturulur, bu plan borcunuz bitene kadar değişmez.

Bankanın vermiş olduğu konut kredisi paketini esnek vade seçenekleriyle alabiliyorsunuz. Bunun için krediye başvuru yaparken size en uygun vade seçeneğini 1 ile 120 ay arasında olmak kaydıyla seçmelisiniz. Yani kredi için talep edilebilecek maksimum vade 10 yıl ile sınırlıdır.

Bu krediden faydalanmak isteyenlerden kefil istenmiyor, ancak ev kredi borcu bitene kadar ipotekli olarak kalıyor. Krediye ek olarak ödemeniz gereken kredi masraflarının genel toplamı ise 100 bin liralık bir konut kredisinde 1272 lira olacaktır.

İng Bank konut kredisi sayesinde 100 bin lira kredi çekerek 10 yıl vade seçeneğini tercih ettiğinizi varsayarsak bu kredi için ödemeniz gereken aylık taksit miktarı 1519 lira olacaktır. Bu şekilde 120 ay ödeme yaptığınızda bankaya toplamda 183 bin 572 lira ödeme yapılmış olunacaktır. Bu da fazladan 83 bin 572 lira kredi faiz oranı ödemek anlamına geliyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol