Ana SayfaKredilerDenizbank 48 Ay Vadeli 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi: Web’de Kredi

Denizbank 48 Ay Vadeli 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi: Web’de Kredi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Denizbank Kolay İhtiyaç Kredisi

  Birçok bankadan almış olduğunuz ihtiyaç kredisi için en fazla 36 ay vade talep edebiliyorsunuz. Ancak tercih ettiğiniz ihtiyaç kredisini Denizbank’tan alırsanız 48 aya kadar vade talep edebiliyorsunuz. 4 yıl vadeli olarak alabildiğiniz kredilerden biri olan Web’de kredi kampanyasına internet üzerinden başvurabiliyorsunuz. Denizbank hesabınız varsa çekmiş olduğunuz kredi doğrudan bu hesaba aktarılır, şube gitmeniz gerekmez.

  Denizbank’ın internet başvuruları için düzenlediği Web’de kredi kampanyası yüzde 1,59 kredi faiz oranıyla veriliyor. Eğer bu krediyi alırsanız sizler de yüzde 1,59 kredi faiz oranı üzerinden değerlendirileceksiniz. Bu kredi faiz oranı her müşteri için sabit kılınmıştır, dolayısıyla kredi faiz oranının müşterinin kredi notuna göre değiştiğini söyleyemeyiz.

  Yıllık maliyet oranı Denizbank Web’de kredi kampanyası için tam olarak yüzde 25,83 şeklinde belirlenmiştir. Krediyi almak istediğinizde komisyon da dâhil olmak üzere Denizbank’a bazı masrafları ödemeniz gerekiyor. Bu masraflardan ilki Denizbank’ın sizlerden alacağı kredi tahsis ücretidir. Eğer 10 bin liralık bir kredi almak isterseniz Denizbank’a tam olarak 52,5 TL kredi tahsis ücreti ödersiniz. Bu ücret kredinin miktarı arttıkça artış gösterir, kredi tahsis ücretinin doğrudan kredi miktarı ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz.

  1000 liralık bir kredi için 35 yaşında bir erkeğin ödemesi gereken yıllık hayat sigortası primi 3,37 TL’dir. Bu birim fiyata göre kredi için ne kadar hayat sigortası bedeli ödemeniz gerektiğini hesaplayabilirsiniz.

  10 bin liralık bir ihtiyaç kredisi alan kişiler bu krediyi 48 ayda Denizbank’a geri ödemek istedikleri zaman her ay bankaya 320 lira para ödemeleri gerekir. Bu şekilde toplamda 15 bin 337 lira ödeme yapıldığında kredi borcu tamamen silinecektir. Toplam geri ödeme miktarına masraflar dâhil edilmemiştir. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...