Denizbank 48 Ay Vadeli 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi: Web’de Kredi

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank Kolay İhtiyaç Kredisi

Birçok bankadan almış olduğunuz ihtiyaç kredisi için en fazla 36 ay vade talep edebiliyorsunuz. Ancak tercih ettiğiniz ihtiyaç kredisini Denizbank’tan alırsanız 48 aya kadar vade talep edebiliyorsunuz. 4 yıl vadeli olarak alabildiğiniz kredilerden biri olan Web’de kredi kampanyasına internet üzerinden başvurabiliyorsunuz. Denizbank hesabınız varsa çekmiş olduğunuz kredi doğrudan bu hesaba aktarılır, şube gitmeniz gerekmez.

Denizbank’ın internet başvuruları için düzenlediği Web’de kredi kampanyası yüzde 1,59 kredi faiz oranıyla veriliyor. Eğer bu krediyi alırsanız sizler de yüzde 1,59 kredi faiz oranı üzerinden değerlendirileceksiniz. Bu kredi faiz oranı her müşteri için sabit kılınmıştır, dolayısıyla kredi faiz oranının müşterinin kredi notuna göre değiştiğini söyleyemeyiz.

Yıllık maliyet oranı Denizbank Web’de kredi kampanyası için tam olarak yüzde 25,83 şeklinde belirlenmiştir. Krediyi almak istediğinizde komisyon da dâhil olmak üzere Denizbank’a bazı masrafları ödemeniz gerekiyor. Bu masraflardan ilki Denizbank’ın sizlerden alacağı kredi tahsis ücretidir. Eğer 10 bin liralık bir kredi almak isterseniz Denizbank’a tam olarak 52,5 TL kredi tahsis ücreti ödersiniz. Bu ücret kredinin miktarı arttıkça artış gösterir, kredi tahsis ücretinin doğrudan kredi miktarı ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Ağustos 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

1000 liralık bir kredi için 35 yaşında bir erkeğin ödemesi gereken yıllık hayat sigortası primi 3,37 TL’dir. Bu birim fiyata göre kredi için ne kadar hayat sigortası bedeli ödemeniz gerektiğini hesaplayabilirsiniz.

10 bin liralık bir ihtiyaç kredisi alan kişiler bu krediyi 48 ayda Denizbank’a geri ödemek istedikleri zaman her ay bankaya 320 lira para ödemeleri gerekir. Bu şekilde toplamda 15 bin 337 lira ödeme yapıldığında kredi borcu tamamen silinecektir. Toplam geri ödeme miktarına masraflar dâhil edilmemiştir. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...