Ana SayfaKredilerDenizbank 48 Ay Vadeli 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi: Web’de Kredi

Denizbank 48 Ay Vadeli 10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi: Web’de Kredi
D

-

Denizbank Kolay İhtiyaç Kredisi

Birçok bankadan almış olduğunuz ihtiyaç kredisi için en fazla 36 ay vade talep edebiliyorsunuz. Ancak tercih ettiğiniz ihtiyaç kredisini Denizbank’tan alırsanız 48 aya kadar vade talep edebiliyorsunuz. 4 yıl vadeli olarak alabildiğiniz kredilerden biri olan Web’de kredi kampanyasına internet üzerinden başvurabiliyorsunuz. Denizbank hesabınız varsa çekmiş olduğunuz kredi doğrudan bu hesaba aktarılır, şube gitmeniz gerekmez.

Denizbank’ın internet başvuruları için düzenlediği Web’de kredi kampanyası yüzde 1,59 kredi faiz oranıyla veriliyor. Eğer bu krediyi alırsanız sizler de yüzde 1,59 kredi faiz oranı üzerinden değerlendirileceksiniz. Bu kredi faiz oranı her müşteri için sabit kılınmıştır, dolayısıyla kredi faiz oranının müşterinin kredi notuna göre değiştiğini söyleyemeyiz.

Yıllık maliyet oranı Denizbank Web’de kredi kampanyası için tam olarak yüzde 25,83 şeklinde belirlenmiştir. Krediyi almak istediğinizde komisyon da dâhil olmak üzere Denizbank’a bazı masrafları ödemeniz gerekiyor. Bu masraflardan ilki Denizbank’ın sizlerden alacağı kredi tahsis ücretidir. Eğer 10 bin liralık bir kredi almak isterseniz Denizbank’a tam olarak 52,5 TL kredi tahsis ücreti ödersiniz. Bu ücret kredinin miktarı arttıkça artış gösterir, kredi tahsis ücretinin doğrudan kredi miktarı ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz.

1000 liralık bir kredi için 35 yaşında bir erkeğin ödemesi gereken yıllık hayat sigortası primi 3,37 TL’dir. Bu birim fiyata göre kredi için ne kadar hayat sigortası bedeli ödemeniz gerektiğini hesaplayabilirsiniz.

10 bin liralık bir ihtiyaç kredisi alan kişiler bu krediyi 48 ayda Denizbank’a geri ödemek istedikleri zaman her ay bankaya 320 lira para ödemeleri gerekir. Bu şekilde toplamda 15 bin 337 lira ödeme yapıldığında kredi borcu tamamen silinecektir. Toplam geri ödeme miktarına masraflar dâhil edilmemiştir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol