Ana SayfaKredilerFibabanka Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası

Fibabanka Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka’dan Düşük Kredi Faiz Oranıyla Konut Kredisi

Ev kredisi veren bankalardan biri olan Fibabanka sayesinde kredi çekmeniz durumunda oldukça düşük olan kredi faizlerinden faydalanabileceksiniz. Fibabanka konut kredisi için belirlenen konut kredisi faiz oranı 0,99’dur. 1 puanın altındaki kredi faiz oranıyla dikkat çeken Fibabanka bu kredi kampanyası için 120 aya kadar vade seçeneği de sunuyor. 0,99 kredi faiz oranıyla konut kredisi alan kişiler minimum 1 ay olmak kaydıyla 120 aya kadar vade talep edebiliyorlar.

Güzel Evim Konut Kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler kredi tahsis ücreti başta olmak üzere birtakım masrafları bankaya öderler. Bu masrafların ilki Fibabanka tarafından alınan komisyon olan kredi tahsis ücretidir. Güzel Evim Konut Kredisi için belirlenen kredi tahsis ücreti kredinin binde 5’i olarak alınıyor. Bu da 100 bin liralık bir konut kredisi için 500 lira kredi tahsis ücreti ödemek anlamına geliyor.

Krediyi alan kişilerin kredi tahsis ücretine ek olarak hayat sigortası ve konut sigortası primlerini de ödemeleri gerekiyor. Ancak bu primler taksitlere dâhil edilmez. Bu nedenle krediyi alırken peşin olarak bu masrafları ödemeniz gerekiyor. Aksi halde kredi size verilirken kredi miktarı içinden bu masraflar kesilecektir.

Kredi için ödemeniz gereken ekspertiz ücreti 510 lira dolaylarındadır, ipotek tesis bedeli için ise bankaya 147,5 TL ödemeniz gerekiyor.

Eğer Güzel Evim Konut Kredisi kampanyasından faydalanarak 0,99 kredi faiz oranıyla 100 bin liralık bir kredi çekerseniz 120 aylık vade seçeneğinde Fibabanka’ya her ay 1427 lira ödemeniz gerekir. Kredi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise yüzde12-13 arasındadır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.