Ana SayfaKredilerFibabanka Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası

Fibabanka Güzel Evim Konut Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Fibabanka’dan Düşük Kredi Faiz Oranıyla Konut Kredisi

  Ev kredisi veren bankalardan biri olan Fibabanka sayesinde kredi çekmeniz durumunda oldukça düşük olan kredi faizlerinden faydalanabileceksiniz. Fibabanka konut kredisi için belirlenen konut kredisi faiz oranı 0,99’dur. 1 puanın altındaki kredi faiz oranıyla dikkat çeken Fibabanka bu kredi kampanyası için 120 aya kadar vade seçeneği de sunuyor. 0,99 kredi faiz oranıyla konut kredisi alan kişiler minimum 1 ay olmak kaydıyla 120 aya kadar vade talep edebiliyorlar.

  Güzel Evim Konut Kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler kredi tahsis ücreti başta olmak üzere birtakım masrafları bankaya öderler. Bu masrafların ilki Fibabanka tarafından alınan komisyon olan kredi tahsis ücretidir. Güzel Evim Konut Kredisi için belirlenen kredi tahsis ücreti kredinin binde 5’i olarak alınıyor. Bu da 100 bin liralık bir konut kredisi için 500 lira kredi tahsis ücreti ödemek anlamına geliyor.

  Krediyi alan kişilerin kredi tahsis ücretine ek olarak hayat sigortası ve konut sigortası primlerini de ödemeleri gerekiyor. Ancak bu primler taksitlere dâhil edilmez. Bu nedenle krediyi alırken peşin olarak bu masrafları ödemeniz gerekiyor. Aksi halde kredi size verilirken kredi miktarı içinden bu masraflar kesilecektir.

  Kredi için ödemeniz gereken ekspertiz ücreti 510 lira dolaylarındadır, ipotek tesis bedeli için ise bankaya 147,5 TL ödemeniz gerekiyor.

  Eğer Güzel Evim Konut Kredisi kampanyasından faydalanarak 0,99 kredi faiz oranıyla 100 bin liralık bir kredi çekerseniz 120 aylık vade seçeneğinde Fibabanka’ya her ay 1427 lira ödemeniz gerekir. Kredi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise yüzde12-13 arasındadır. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,246TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.