Ana SayfaKredilerFinansbank’tan 200 Bin Liraya Kadar Online İhtiyaç Kredisi

Finansbank’tan 200 Bin Liraya Kadar Online İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Finansbank Online Kredi

  İnternet üzerinden başvuruda bulunarak ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler Finansbank tarafından ortaya koyulan bir kampanya olan Online Kredi kampanyasını değerlendirebilirler. Online Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler internet üzerinden başvuru yapabiliyorlar. Bu kredi kampanyası şahsi olarak düzenleniyor. Yani herkesin alabileceği maksimum kredi miktarı aynı olmuyor. Aynı şekilde kredi için belirlenen kredi faiz oranı de değişkendir. Bu nedenle Finansbank önce başvuru yapan müşterisini değerlendirir ve ne kadar krediyi hangi faiz oranıyla vereceğini hesaplar. Daha sonra sizlere limitleriniz bildirilir. Bu şekilde kredi başvurunuzu tamamlamış olursunuz.

  Finansbank Online Kredi için belirlenen kredi faiz oranlarının en düşüğü yüzde 1,20’dir. Yüzde 1,20 kredi faiz oranıyla kredi almak isteyen kişilerin kredi notunun oldukça yüksek olması gerekir. Aksi halde Finansbank kredi için daha yüksek bir kredi faiz oranını sizlere sunacaktır.

  200 bin liralık bir ihtiyaç kredisi almak istediğinizde kredinizin binde 5’i kadar bankaya komisyon ödemeniz gerekecektir. Bu da yaklaşık olarak 1000 lira demektir. 1000 lira kredi tahsis ücretinin yanı sıra 48 ay vadeli olarak alınan 200 bin liralık kredi için 3487 lira hayat sigortası prim bedeli ödemeniz gerekiyor. 

  48 ay vadeli olarak aldığınız Online Kredi için her ay Finansbank’a 5800 liralık ödeme yapmanız gerekir. Bu şekilde 48 ay ödeme yaptığınızda toplamda 278 bin 400 liralık ödeme yapmış olursunuz. Bunun 65 bin 334 lirası net kredi faiz miktarı olurken geriye kalan 13 bin 66 liralık kısmı çeşitli vergilerdir. Toplam geri ödeme bedeline kredinin masrafları dâhil değildir. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,248TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

  Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

  Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

  Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

  Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

  Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

  BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

  QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

  QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

  Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

  Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.