Ana SayfaKredilerFinansbank’tan 200 Bin Liraya Kadar Online İhtiyaç Kredisi

Finansbank’tan 200 Bin Liraya Kadar Online İhtiyaç Kredisi
F

-

Finansbank Online Kredi

İnternet üzerinden başvuruda bulunarak ihtiyaç kredisi almak isteyen kişiler Finansbank tarafından ortaya koyulan bir kampanya olan Online Kredi kampanyasını değerlendirebilirler. Online Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler internet üzerinden başvuru yapabiliyorlar. Bu kredi kampanyası şahsi olarak düzenleniyor. Yani herkesin alabileceği maksimum kredi miktarı aynı olmuyor. Aynı şekilde kredi için belirlenen kredi faiz oranı de değişkendir. Bu nedenle Finansbank önce başvuru yapan müşterisini değerlendirir ve ne kadar krediyi hangi faiz oranıyla vereceğini hesaplar. Daha sonra sizlere limitleriniz bildirilir. Bu şekilde kredi başvurunuzu tamamlamış olursunuz.

Finansbank Online Kredi için belirlenen kredi faiz oranlarının en düşüğü yüzde 1,20’dir. Yüzde 1,20 kredi faiz oranıyla kredi almak isteyen kişilerin kredi notunun oldukça yüksek olması gerekir. Aksi halde Finansbank kredi için daha yüksek bir kredi faiz oranını sizlere sunacaktır.

200 bin liralık bir ihtiyaç kredisi almak istediğinizde kredinizin binde 5’i kadar bankaya komisyon ödemeniz gerekecektir. Bu da yaklaşık olarak 1000 lira demektir. 1000 lira kredi tahsis ücretinin yanı sıra 48 ay vadeli olarak alınan 200 bin liralık kredi için 3487 lira hayat sigortası prim bedeli ödemeniz gerekiyor. 

48 ay vadeli olarak aldığınız Online Kredi için her ay Finansbank’a 5800 liralık ödeme yapmanız gerekir. Bu şekilde 48 ay ödeme yaptığınızda toplamda 278 bin 400 liralık ödeme yapmış olursunuz. Bunun 65 bin 334 lirası net kredi faiz miktarı olurken geriye kalan 13 bin 66 liralık kısmı çeşitli vergilerdir. Toplam geri ödeme bedeline kredinin masrafları dâhil değildir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol