Kuveyt Türk İhtiyaç Finansmanı

0

Evlilik harcaması olan, seyahat planlaması olan ya da evini yenileyecek olanlara Kuveyt Türk yeni bir fırsat sunuyor. Kuveyt Türk ihtiyaç finansmanı ile her türlü ihtiyacınız kısa süre içinde giderilecek. Tek yapılması gereken en yakın Kuveyt Türk şubesine uğramak ya da Kuveyt Türk çağrı merkezlerini aramak. 

Kuveyt Türk ihtiyaç finansmanı ihtiyaç sahibi kişilere finansman sağlıyor. İhtiyaç finansmanına başvuru yapacak kişiler bunun öncesinde internet şubesinden finansmanın kâr oranlarını ve taksit oranlarını görebiliyor. Bununla hesap yapmak çok daha kolay.

Kuveyt Türk ihtiyaç kart sayesinde para ihtiyacı olan kişiler bunu 6 ile 34 ay arasında ödeme fırsatına kavuşuyor. Kuveyt Türk ihtiyaç kart sahibi olmak için bankaya başvurmak gerekli. İnternetten yapılacak başvurularda ise bir form doldurulması gerekiyor. İhtiyaç kart sahibi olabilmek için doldurulan formda istenen taksit sayısı, finansman türü, talep edilen finansman tutarı gibi bölümler oluyor ve başvuru yapacak kişilerin bu alanları doldurması gerekiyor. Banka şubelerinden de yüz yüze başvuru yapmak mümkün.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Kuveyt Türk ihtiyaç finansmanı sağlamak için verilecek ihtiyaç kart tek bir mağazada değil tüm her yerde geçerli. İhtiyaç kart her türlü ihtiyaç için hazırlanmış bir kart ve bu kart ile kontör, akaryakıt alışveriş yapmak, vergi ve fatura ödemek de mümkün. İhtiyaç kart kuyumcularda da geçerli ve buradan yapacağınız alışverişlerde de 6’dan 34 aya kadar varan taksitleri seçmek mümkün.

Kuveyt Türk’ün hazırladığı ihtiyaç finansmanı ile tek çekimde ödeme yapma imkanı da sunuluyor. İhtiyaç finansmanına başvurucak kişilerin kartı yurtdışı alışverişlerinde de kullanma imkanı olacak. Kartta kâr oranları başvuru sırasında hesaplanacak. Kişinin en başta seçeceği taksit sayısı tüm alışverişlerinde geçerli olacak.

 Kuveyt Türk ihtiyaç kart için  finansman tutarının üzerinden binde birlik bir oranda masraf ödemesi yapılmaktadır. 36 ay vade tercihlerinde ayda yüzde 1.40 oranında kâr elde etmek mümkün.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın