Anasayfa Krediler Vakıfbank Konut Kredisi Faz Oranları 2016

Vakıfbank Konut Kredisi Faz Oranları 2016

Vakıfbank’tan Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası

Ev kredisi almak isteyenler için en avantajlı kredi paketlerinden birini de Vakıfbank sunuyor. Zira birçok bankanın konut kredisi faiz oranları 1 puandan daha fazlayken Vakıfbank’ın konut kredisi faiz oranları sadece 0,95 olarak belirlenmiş. Üstelik kredinin miktarını ve vadesini azalttığınız takdirde daha düşük bir kredi faiz oranıyla kredi çekme hakkınız da oluyor. Vakıfbank konut kredisi faiz oranlarının düşük olması kredinin vade seçeneklerini etkilemiyor. Çünkü bu kredi için 120 aya kadar vade isteme hakkınız da bulunuyor.

Vakıfbank konut kredisi kampanyasına ait kredi faiz oranları yüzde 0,80 ile 0,95 arasında değişiyor. Kredinin faiz oranı belirlenirken kredinin miktarı ve vade seçenekleri etkili oluyor. İki kıstasa göre belirlenen kredi faiz oranı sizlere sunuluyor.

Vakıfbank konut kredisi kampanyasından yararlanarak konut kredisi almak için başvuruda bulunan kişilerden kefil istenmeyecektir. Ancak krediyi evin tamamı için almak da söz konusu olmuyor. Kredi almak için sadece evin yüzde yetmiş beşlik kısmı için kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Yüzde 14,33 yıllık maliyet oranı ile verilen bu kredi için kredinin binde 5’i kadar Vakıfbank’a kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücretinin yanı sıra değişken bir ücret olan 800 liralık ekspertiz ücretini de bankaya ödemeniz gerekiyor. Konut sigortası, hayat sigortası gibi masrafların prim değerleri değişiklik gösterebilir.

Vakıfbank konut kredisi kampanyasını değerlendirerek bankadan almış olduğunuz 100 bin liralık konut kredisi için en fazla 120 ay vade talep edebilirsiniz. 120 ay vade seçeneğiyle bankadan kredi almanız durumunda bankaya her ay düzenli olarak 1400 lira ödeme yapmanız gerekiyor. Borcunuzun tamamını ödediğinizde Vakıfbank’a toplamda 68 bin 28 lira fazladan kredi faiz miktarı ödemiş olursunuz. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

4 × 2 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,767BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,054TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,568TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler