Ana SayfaKredilerVakıfbank Konut Kredisi Faz Oranları 2016

Vakıfbank Konut Kredisi Faz Oranları 2016
V

-

Vakıfbank’tan Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası

Ev kredisi almak isteyenler için en avantajlı kredi paketlerinden birini de Vakıfbank sunuyor. Zira birçok bankanın konut kredisi faiz oranları 1 puandan daha fazlayken Vakıfbank’ın konut kredisi faiz oranları sadece 0,95 olarak belirlenmiş. Üstelik kredinin miktarını ve vadesini azalttığınız takdirde daha düşük bir kredi faiz oranıyla kredi çekme hakkınız da oluyor. Vakıfbank konut kredisi faiz oranlarının düşük olması kredinin vade seçeneklerini etkilemiyor. Çünkü bu kredi için 120 aya kadar vade isteme hakkınız da bulunuyor.

Vakıfbank konut kredisi kampanyasına ait kredi faiz oranları yüzde 0,80 ile 0,95 arasında değişiyor. Kredinin faiz oranı belirlenirken kredinin miktarı ve vade seçenekleri etkili oluyor. İki kıstasa göre belirlenen kredi faiz oranı sizlere sunuluyor.

Vakıfbank konut kredisi kampanyasından yararlanarak konut kredisi almak için başvuruda bulunan kişilerden kefil istenmeyecektir. Ancak krediyi evin tamamı için almak da söz konusu olmuyor. Kredi almak için sadece evin yüzde yetmiş beşlik kısmı için kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Yüzde 14,33 yıllık maliyet oranı ile verilen bu kredi için kredinin binde 5’i kadar Vakıfbank’a kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Kredi tahsis ücretinin yanı sıra değişken bir ücret olan 800 liralık ekspertiz ücretini de bankaya ödemeniz gerekiyor. Konut sigortası, hayat sigortası gibi masrafların prim değerleri değişiklik gösterebilir.

Vakıfbank konut kredisi kampanyasını değerlendirerek bankadan almış olduğunuz 100 bin liralık konut kredisi için en fazla 120 ay vade talep edebilirsiniz. 120 ay vade seçeneğiyle bankadan kredi almanız durumunda bankaya her ay düzenli olarak 1400 lira ödeme yapmanız gerekiyor. Borcunuzun tamamını ödediğinizde Vakıfbank’a toplamda 68 bin 28 lira fazladan kredi faiz miktarı ödemiş olursunuz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol