Ana SayfaKredilerGünde 10 Liraya 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Denizbank’ta!

Günde 10 Liraya 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Denizbank’ta!
G

-

Denizbank’tan Uzun Vadeli Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Eğer Denizbank müşterisiyseniz Denizbank internet şube aracılığıyla kısa sürede ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Denizbank Web’de Kredi kampanyası şu anda geçerliliğini koruyan kredi kampanyalarından biridir. Bu kredi kampanyası sayesinde bankadan 55 bin liraya kadar online olarak kredi alabiliyorsunuz. Başvurusunu internet üzerinden yapabildiğiniz bu kredi kampanyası dâhilinde tam olarak 55 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyalarından biri olan bu kredi kampanyasında düşük faiz fırsatı bulunuyor. Öyle ki almış olduğunu ihtiyaç kredisi sizlere yüzde 1,59 kredi faiz oranıyla sunuluyor.
İnternet üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan kişiler Denizbank’tan 1000 lira ile 55 bin lira arasında kredi talebinde bulunabiliyorlar. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda şubeye bile gitmeden ihtiyaç kredinizi hesabınıza alabilirsiniz.

Sizlere 55 bin liraya kadar verilen Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasını almanız durumunda 48 aya kadar yükselebilen vade seçeneklerinden birini seçmeniz gerekiyor. Kredi için talep edilebilecek minimum vade seçeneği 1 aydır.

Yıllık maliyet oranı 25,83 olan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında bazı masraflar bulunuyor. Krediyi almak için bankaya gerekli komisyonları ve prim tutarlarını ödemeniz gerekiyor. 10 bin liralık bir ihtiyaç kredisi aldığınızda bankaya ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti miktarı 52,5 TL olurken hayat sigortası bedeli değişebilir. Kişinin durumuna göre değişebilen hayat sigortası bedeli konusunda en net bilgiyi banka şubelerinden alabilirsiniz.

Eğer 10 bin liralık bir krediyi 48 ay vadeli olarak alırsanız bankaya ödemeniz gereken ücret aylık 319 lira olacaktır. Yani günde 10 liraya ihtiyaç kredisi almış olursunuz. Toplamda ise aldığınız 10 bin liralık kredi için 4 yılda 15 bin 357 lira ödeme yapmanız gerekiyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol