INGBANK Alışverişçi Kredisi

0

ING’den Düşük Faizli Alışverişçi Kredisi

Hollanda merkezli olan ve çok uluslu bankacılık hizmeti veren INGBANK alışveriş yapmayı sevenlerin kesesini rahatlatacak. INGBANK alışverişçi kredisi kampanyasından yararlanarak bütçenizi zorlayan yüksek maliyetli alışverişlerinizi geniş vadelere bölerek ödeyebilirsiniz. ING düşük faizli alışverişçi kredi alarak rahatlıkla ihtiyaçlarınız giderebilir ve eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

ING alışverişçiyi kullanarak bütçenizi zorlayan alışverişlerinizi 48 aya varan vade seçenekleriyle rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Telefon alışverişinizi, bilgisayar alışverişinizi, televizyon alışverişinizi, elektronik eşya alışverişinizi ve diğer çeşitli alışverişlerinizi ING ile anlaşmalı firmalardan yapmanız halinde ING alışverişçi kampanyasından yararlanabilir ve alışverişinizin en az 500 en fazla 15000 TL’sini 1,29 faiz oranından 48 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda bir lira dahi dosya masrafı ödemezsiniz.

ING alışverişçi kredisini kullanabileniz için kredi ön onayı almanız gerekir. Kredi ön onayını AVK boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 2205’e SMS göndererek alabilirsiniz. Ön onay almanız halinde INGBANK ile anlaşmalı firmadan alışverişinizi yapıp ING kredi veya banka kartı ile ING post cihazı üzerinden ödemesini yapmalısınız. Ödeme slipiniz ile bir ay içerisinde INGBANK’a gelerek ING alışverişçi kampanyasından yaralanabilirsiniz.

15000 TL üzerinden 1,29 faiz oranlı ve 48 ay vadeli ING Alışverişçi Kredisi kullanırsanız kredinizin aylık taksit tutarı 445 TL, toplam geri ödenecek tutar 21367 TL olacaktır. Aynı zamandan kredinizin aylık toplam maliyet oranı %1,5480 yıllık toplam maliyet oranıysa %20,2421 olacaktır. Yıllık ve aylık toplam maliyet oranına faiz, vergiler ve masraflar dâhildir. ING alışverişçide hayat sigortası zorunluluğu yoktur.

ING alışverişçi kredisiniz kullanabilmeniz için INGBANK’ın herhangi bir şubesine yanınızda T.C. Kimlik Numara’sının yer aldığı kimlik belgesi, ING POS slipi üzerinde yer alan ya da işyeri tarafından size verilmiş olan referans kodu veya onay kodu ve kredi ön onay SMS’i referans numarası belgelerini alarak başvurmanız gerekir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın