Ana SayfaKredilerDenizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 1,04’ten Başlıyor!

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 1,04’ten Başlıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank’tan Düşük Kredi Faiz Oranlarıyla İnternetten Kredi

Şubeye gitmeden, evrakla uğraşmadan kredi çekmek isteyen kişiler kredi çekmek üzere Denizbank’a başvuruda bulunabilirler. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası internetten kredi almak isteyen kişiler için uygundur. Zira krediye başvuru yapmak için sadece bir formu doldurmanız gerekiyor. Bu aşamadan sonra kredi başvuru sonucunuz sms olarak sizlere iletiliyor. Standart şartlarda Denizbank ihtiyaç kredisi için sizlerden belge talep edilmiyor, Denizbank hesabınızın olması durumunda paranızı direkt olarak hesabınıza alabiliyorsunuz. Ancak banka gerekli gördüğü durumda belge talebinde bulunabilir.

Denizbank ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranları kredinin vade seçeneğine ve miktarına göre değişiklik gösterebiliyor. Bu bağlamda düşük miktarda bir krediyi kısa vadede aldığınızda kredi faiz oranı da bir hayli düşük oluyor.

180 TL Taksitle Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını incelediğimizde bu krediye ait faiz oranlarının 1,04 ile 1,84 arasında değişiklik gösterdiğini görüyoruz. 2 bin liralık bir krediyi 12 ay vadeli olarak aldığınızda 1,04 kredi faiz oranıyla kredi almış olursunuz. 10 bin liralık krediyi 48 ay vadeli olarak aldığınızda ise kredi faiz oranı yüzde 1,84 olarak belirlenir.

Bankadan aldığınız ihtiyaç kredisi için talep edebileceğiniz vade seçenekleri belli bir aralıkta olmalıdır. Bu bağlamda bankadan kredi aldığınızda 12 ay ile 48 ay arasında vade talebinde bulunmanız gerekiyor. Denizbank ihtiyaç kredisi için belirlenen maksimum kredi vadesi 4 yıldır.

2 bin liralık krediyi 12 ay vadeli aldığınızda taksit miktarı 180 lira, 10 bin liralık bir krediyi 48 ay vadede aldığınızda aylık taksit miktarı 339 lira olur. Kredi bankaya kredi tahsis ücreti ve sigorta primi de ödemeniz gerekiyor. Sigorta prim miktarı değişiklik gösterebilirken kredi tahsis ücreti size verilen kredinin yüzde 0,5’i olacaktır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.