Ana Sayfa Krediler Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 1,04’ten Başlıyor!

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 1,04’ten Başlıyor!

-

Denizbank’tan Düşük Kredi Faiz Oranlarıyla İnternetten Kredi

Şubeye gitmeden, evrakla uğraşmadan kredi çekmek isteyen kişiler kredi çekmek üzere Denizbank’a başvuruda bulunabilirler. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyası internetten kredi almak isteyen kişiler için uygundur. Zira krediye başvuru yapmak için sadece bir formu doldurmanız gerekiyor. Bu aşamadan sonra kredi başvuru sonucunuz sms olarak sizlere iletiliyor. Standart şartlarda Denizbank ihtiyaç kredisi için sizlerden belge talep edilmiyor, Denizbank hesabınızın olması durumunda paranızı direkt olarak hesabınıza alabiliyorsunuz. Ancak banka gerekli gördüğü durumda belge talebinde bulunabilir.

Denizbank ihtiyaç kredisi için belirlenen kredi faiz oranları kredinin vade seçeneğine ve miktarına göre değişiklik gösterebiliyor. Bu bağlamda düşük miktarda bir krediyi kısa vadede aldığınızda kredi faiz oranı da bir hayli düşük oluyor.

180 TL Taksitle Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını incelediğimizde bu krediye ait faiz oranlarının 1,04 ile 1,84 arasında değişiklik gösterdiğini görüyoruz. 2 bin liralık bir krediyi 12 ay vadeli olarak aldığınızda 1,04 kredi faiz oranıyla kredi almış olursunuz. 10 bin liralık krediyi 48 ay vadeli olarak aldığınızda ise kredi faiz oranı yüzde 1,84 olarak belirlenir.

Bankadan aldığınız ihtiyaç kredisi için talep edebileceğiniz vade seçenekleri belli bir aralıkta olmalıdır. Bu bağlamda bankadan kredi aldığınızda 12 ay ile 48 ay arasında vade talebinde bulunmanız gerekiyor. Denizbank ihtiyaç kredisi için belirlenen maksimum kredi vadesi 4 yıldır.

2 bin liralık krediyi 12 ay vadeli aldığınızda taksit miktarı 180 lira, 10 bin liralık bir krediyi 48 ay vadede aldığınızda aylık taksit miktarı 339 lira olur. Kredi bankaya kredi tahsis ücreti ve sigorta primi de ödemeniz gerekiyor. Sigorta prim miktarı değişiklik gösterebilirken kredi tahsis ücreti size verilen kredinin yüzde 0,5’i olacaktır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler