Şekerbank 63. Yılına Özel Kredi Kampanyası Başlattı!

0

Şekerbank’tan 63. Yıl Kampanyası

Ülkemizdeki faaliyetlerine 63 yıldır aralıksız olarak devam eden ve her zaman en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan Şekerbank yeni bir kredi kampanyası başlattı. Şekerbank’ın 63. Yılına özel olarak başlatılan bu kampanya belli bir süre sonra sona erecek.

Şekerbank kredi kampanyası işletme ve esnafları kapsıyor. Bu kampanya sayesinde esnaf ve işletmeler 250 bin liraya kadar finansman alabiliyorlar. 250 bin liraya kadar finansman alan kişiler aldıkları kredinin borcunu 3 ay erteleyebiliyorlar. 3 ay ertelemeli olarak verilen bu kredinin vade seçenekleri ise 36 aya kadar çıkabiliyor. Dolayısıyla kredi alan kişiler 3 yıl vade talebinde bulunabiliyorlar.

Şekerbank 63. Yıl kampanyası sayesinde taksitli nakit avans da veriyor. Ancak bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Üreten Kart ya da Şeker Bonus Business kart sahibi olmaları gerekiyor. Eğer bu kartlardan herhangi birine sahipseniz masrafsız nakit avans alabiliyorsunuz. Üstelik nakit avans almak için Şekerbank şubelerine de uğramanız gerekmiyor.

Şekerbank’ın kredi kampanyası sayesinde turizmciler de kredi alabilecekler. Bu kampanyaya ait detaylı bilgi almak ve kredinin seçeneklerine göz atmak isterseniz Şekerbank şubelerine uğrayabilirsiniz. Eğer yakınlarda bir şube yoksa Şekerbank çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Böylece kampanya hakkında detaylı bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

Kampanya dâhilinde taksitli nakit avans alan kişiler için 12 ay vadeli taksitli nakit avans yüzde 1,63 faiz oranıyla sunuluyor. Normal şartlarda nakit avans kredi faiz oranı yüzde 2,02 iken Şekerbank’ın kampanyası sayesinde taksitli nakit avans almak isteyen kişiler daha düşük kredi faiz oranlarıyla taksitli nakit avans alabiliyorlar. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın