Tamamı büyük şehirlerde olmak üzere az sayıda şubesi bulunan Bank Pozitif güçlü sermaye yapısı ile dikkat çekmektedir. Ülkemizde yaygın şubelerle hizmet veren bankalar kadar ödenmiş öz sermayesi bulunan Bank Pozitif, bu güçten aldığı destekle dileyen vatandaşın kredisini kapısına göndermektedir.

Şubeyle ve ritüellerle uğraşmak istemeyen vatandaşlar internet üzerinden Bank Pozitifin masrafsız ihtiyaç kredisine başvurabilmektedir. Banka yetkilisi onaylanan kredi miktarını ve gerekli evrakları alarak müşterinin kapısına kadar gelmektedir.

Azami Tutar 50.000 Türk Lirası, Azami Vade 36 Ay!

Bank Pozitif masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterinin gelir durumuna göre kişinin alabileceği finansman miktarını belirlemektedir. Ancak her durumda bu tutar 50.000 Türk Lirasını aşamamaktadır, zira banka masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde üst limit olarak bu meblağı tayin etmiştir.

Bank Pozitifin masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 farklı vade seçeneği bulunmaktadır. Müşteri kullandığı krediyi 12, 24 yahut 36 ay vade süresinde geri ödeyebilmektedir. Bütün vade seçeneklerinde banka tarafından belirlenen faiz oranı ise sabittir. Müşterinin aldığı kredi tutarına ve seçtiği vade süresine bağlı olmaksızın faiz oranı aylık yüzde 1,39 seviyesinde sabittir.

Bank Pozitif hiçbir şekilde müşterisinden dosya masrafı tahsil etmemektedir. Müşteri kullandığı kredi miktarına tam olarak ulaşmaktadır. Ancak kredi vadesi bitene kadar müşterinin hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu hayat sigortasından doğan poliçe primi ücretini ise yine müşteri ödemek durumundadır. Bu krediden faydalanmak isteyen müşterilerin; Bank Pozitif’in internet sitesinden başvuru yapmaları yeterli olmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın