Ana SayfaKredilerVakıfbank Kasım Ayı Kredi Faiz Oranlarını İndirdi!

Vakıfbank Kasım Ayı Kredi Faiz Oranlarını İndirdi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank tarafından müşterilere sağlanan bütün taksitli ihtiyaç kredileri için Kasım ayı boyunca banka tarafından uygulanacak faiz oranlarında indirime gidildi. Bankanın duyurduğu oranlar en az Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak.

İhtiyaç kredileri ve tüketici kredileri için vade ve faiz oranları farklılık göstermektedir. Müşteri belirlediği kredi üzerinden vade ve faiz oranını tercih edebilmektedir.

Bütün Kredilerde Faizler İndirildi!

İhtiyaç ve tüketici kredileri dahilinde likidite kullanmak isteyen müşteriler 3-48 ay vade aralığında kredi kullanabilmekteler. Tüketici ve ihtiyaç kredileri kapsamında uygulanacak olan faiz oranı seçilen vadeye göre değişmektedir. Azami faiz oranı ise aylık yüzde 1,65 seviyesine çekildi.

Vakıfbank’tan arsa alım kredisi kullanarak gayrimenkul sahibi olmak isteyen müşteriler 3 ile 120 ay arasında vade seçenekleri ile borçlarını geri ödeyebileceklerdir. Arsa alım kredisinde müşterilere yansıtılacak faiz oranı aylık yüzde 1,20’den 1,10’a indirildi.

Bankaya arsa ipoteği vererek taksitli tüketici kredisi kullanmak isteyen müşteriler; Vakıfbank’a olan borçlarını 48 ay vadeye kadar ödeyebilmekteler. Bu kredi için uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,23’den 1,15’e seviyesine indirildi. Vakıfbank’tan araç rehin karşılığı taksitli taşıt kredisi kullanımında da vade seçeneği ve faiz oranı aynıdır. 48 aya kadar vadede aylık yüzde 1,23 oranından 1,15’e indirildi.

Vakıfbank aracılığı ile “bireysel işyeri alım kredisi” kapsamında likidite desteği kullanarak işyeri sahibi olmak isteyen müşteriler için vade seçenekleri 3 aydan 120 aya kadardır. Vakıfbank faiz oranı olarak aylık yüzde 1,21 noktasını 1,11’e indirmiştir.

Vakıfbank’tan “kredi kartı borç transferi kredisi” edinerek kart borçlarını sıfırlamak isteyen müşteriler; bankadan 3 ile 18 ay aralığında kredi kullanabilmekteler. Kredi kartı borcu kapatma finansmanında Vakıfbank tarafından öngörülen faiz oranı aylık yüzde 1,40’dan 1,32’ye indirilmiştir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.