Vakıfbank tarafından müşterilere sağlanan bütün taksitli ihtiyaç kredileri için Kasım ayı boyunca banka tarafından uygulanacak faiz oranlarında indirime gidildi. Bankanın duyurduğu oranlar en az Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak.

İhtiyaç kredileri ve tüketici kredileri için vade ve faiz oranları farklılık göstermektedir. Müşteri belirlediği kredi üzerinden vade ve faiz oranını tercih edebilmektedir.

Bütün Kredilerde Faizler İndirildi!

İhtiyaç ve tüketici kredileri dahilinde likidite kullanmak isteyen müşteriler 3-48 ay vade aralığında kredi kullanabilmekteler. Tüketici ve ihtiyaç kredileri kapsamında uygulanacak olan faiz oranı seçilen vadeye göre değişmektedir. Azami faiz oranı ise aylık yüzde 1,65 seviyesine çekildi.

Vakıfbank’tan arsa alım kredisi kullanarak gayrimenkul sahibi olmak isteyen müşteriler 3 ile 120 ay arasında vade seçenekleri ile borçlarını geri ödeyebileceklerdir. Arsa alım kredisinde müşterilere yansıtılacak faiz oranı aylık yüzde 1,20’den 1,10’a indirildi.

Bankaya arsa ipoteği vererek taksitli tüketici kredisi kullanmak isteyen müşteriler; Vakıfbank’a olan borçlarını 48 ay vadeye kadar ödeyebilmekteler. Bu kredi için uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,23’den 1,15’e seviyesine indirildi. Vakıfbank’tan araç rehin karşılığı taksitli taşıt kredisi kullanımında da vade seçeneği ve faiz oranı aynıdır. 48 aya kadar vadede aylık yüzde 1,23 oranından 1,15’e indirildi.

Vakıfbank aracılığı ile “bireysel işyeri alım kredisi” kapsamında likidite desteği kullanarak işyeri sahibi olmak isteyen müşteriler için vade seçenekleri 3 aydan 120 aya kadardır. Vakıfbank faiz oranı olarak aylık yüzde 1,21 noktasını 1,11’e indirmiştir.

Vakıfbank’tan “kredi kartı borç transferi kredisi” edinerek kart borçlarını sıfırlamak isteyen müşteriler; bankadan 3 ile 18 ay aralığında kredi kullanabilmekteler. Kredi kartı borcu kapatma finansmanında Vakıfbank tarafından öngörülen faiz oranı aylık yüzde 1,40’dan 1,32’ye indirilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 + 13 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.