Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Yüzde 1,26 Kredi Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi Veriyor

0

Oyak Üyelerine Özel Kredi Ziraat Bankası’nda

Ziraat Bankası sayesinde Oyak üyeleri de düşük kredi faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi çekebiliyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyalarından biri olan Oyak üyelerine özel ihtiyaç kredisi kampanyası için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,26’dır. Bu kredi faiz oranı Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi faiz oranlarının altındadır. Böylece avantajlı bir şekilde ihtiyaç kredisi çekmiş olabilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafından Oyak üyelerine özel olarak sunulan bu kredi için en fazla 48 ay vade talep edilebiliyor. Bunun yanı sıra kredi için en az 3 ay vade talep etme hakkınız bulunuyor. Ziraat Bankası’nın tüm kredilerinde olduğu gibi bu kredide de 3 ayda 1 ödeme seçeneği bulunuyor. Eğer isterseniz almış olduğunuz krediyi 3 aylık aralarla bankaya geri ödeyebilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi fırsatından faydalanmak isteyen Oyak üyeleri bunu belgeleyen dokümanlarla Ziraat Bankası şubelerine uğrayabilirler. Kredi başvurusu için başvuru yapacak olan kişilerden gelir belgesi ve kimlik de istenir.

Oyak üyelerine özel ihtiyaç kredisinin kredi faiz oranları tüm kredi miktarları ve vade seçenekleri için sabitlenmiştir, Dolayısıyla bankadan kredi çeken herkes bu krediyi yüzde 1,26 kredi faiz oranıyla çekmiş olurlar.

20 bin liralık bir kredi alacak olan kişiler için yıllık hayat sigortası primi 43.41 liradır. Buna ek olarak 10 bin liralık ihtiyaç kredisi alan kişiler 50 lira kredi tahsis ücreti öderler. Kredinin bunun dışında herhangi bir masrafı bulunmuyor.

Yıllık maliyet oranı yüzde 20 civarında olan Oyak üyelerine özel kredi kampanyasından 48 ay vadeli olarak 10 bin lira kredi alan bir kişi bu kredi için bankaya her ay 294,5 TL ödeme yapar. Kredi borcunu öderken dilerseniz taksitlerinizi 3 ayda 1 toplu olarak ödeyebilirsiniz. Ziraat Bankası bu fırsatı da sunuyor. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın