Halkbank Dost Konut Kredisiyle Konut Kredinizi Yeniden Yapılandırın

0

Konut Kredisini Uygun Faiz Oranı İle Yapılandırmak İsteyenler İçin Halkbank Dost Konut Kredisi

Türkiye’deki üç kamu bankasından biri olan Halkbank başka bankadan aldığı konut kredisini yeniden yapılandırmak isteyenlere Halkbank müşterisi olma fırsatı sunuyor. Halkbank dost konut kredisi kampanyasıyla diğer bankalardan kullanılan konut kredisini uygun vade ve düşük faiz oranlarından Halkbank’a transfer etme şansı tanıyor. Halkbank dost kredisiyle uygun vade ve faizlerden yararlanarak kredinizi yeniden yapılandırabilirsiniz ve toplam ödemelerinizi azaltabilirsiniz.

Halkbank konut kredisini transfer etmek isteyenlere avantajlı faiz oranın sunarken 180 aya kadar da vade imkanı tanıyor. Halkbank’ın 180 aya varan vade seçenekli dost konut kredisinin faiz oranları kredinin vadesine göre değişiklik gösteriyor. Halkbank dost konut kredisi kapsamında konut kredinizi transfer ederseniz 60 ay vadeye kadar yüzde 1,04 faiz oranından, 61-120 ay vadeye kadar yüzde 1,05 faiz oranından, 121-180 ay vadeye kadar ise 1,10 faiz oranından yararlanabilirsiniz.

Halkbank’tan 120 ay vadeli 1,05 faiz oranından 100.000 TL dost konut kredisi alırsanız kredinizin yıllık toplam maliyet oranı yüzde 13,5823 olur. Halkbank dost konut kredisini masrafsız sunduğu için kredi tahsis ücreti almazken kredinizin diğer masrafları takriben 805,76 TL olur. Diğer masraflara 650 TL ekspertiz ücreti ve 155,76 TL ipotek tesis ücreti dahildir. Ekspertiz ücreti takriben hesaplanmıştır ve konutun özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Yıllık toplam maliyet oranına ise faiz, ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti ve vergiler dahildir.

Halkbank dost konut kredisi kampanyasına nüfus cüzdanı veya dengi bir belge, çalışma durumunuza göre gelir belgesi, ek geliriniz varsa bunu belgeleyen bir belge ve söz konu konutun tapusu ile Halkbank şubelerinden başvurabilirsiniz.

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version