Ana SayfaGündemBurgan Bank Konut Özel Kredisi

Burgan Bank Konut Özel Kredisi
B

-

Burgan Bank konut kredilerinde bir miktar faiz indirimine gitti. Bankadan likidite desteği alarak ev sahibi olmak isteyen müşteriler; hayat sigortası, DASK (Deprem ve Doğal Afet Sigortası) ve konut sigortası poliçelerini Burgan Bank’ta yaptırmaları durumunda aylık yüzde 1’in altındaki faiz oranlarından faydalanma olanağına kavuşacaklardır.

Burgan Bank “Konut Özel Kredisi” kampanyası kapsamında müşterilerine azami 120 aya kadar vade olanağı sunmaktadır. Yine kampanya dahilinde kullanılabilecek maksimum finansman meblağı 100.000 Türk Lirası olarak tayin edilmiştir.

En Düşük Oran Aylık Yüzde 0,94!

Burgan Bank 120 aya kadar vade yelpazesi sunduğu kampanyada vadeleri derecelendirmiştir. Her vade aralığı için banka tarafından farklı faiz oranları belirlenmiştir.  Ay vadeye kadar kredi kullanımlarında müşteriler aylık yüzde 0,94 oranında faiz ile karşılaşmaktadır. 13- 24 ay arası vade tercihlerinde faiz oranı aylık yüzde 0,96 olacaktır.

Konut Özel Kredisi kampanyası uyarınca 25- 36 ay arası vadelerde müşterilere aylık yüzde 0,97 faiz oranı uygulanmaktadır. 37- 60 ay yelpazesinde vade seçeneği tercih eden müşteriler için aylık yüzde 0,98 oranında faiz oranı tayin edilmiştir. Vade seçeneklerinin son dilimi olan 61- 120 ay vade aralığında kredi kullanmak isteyen müşteriler için faiz oranı Burgan Bank tarafından aylık yüzde 0,99 olarak ön görülmüştür.

Burgan Bank Konut Özel Kredisi Kampanyası dahilinde söz konusu avantajlı oranlardan yararlanmak isteyen müşterilerin bütün sigorta poliçelerini bankada yaptırmaları zaruriyet arz etmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,397TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol