Ana SayfaKredilerTürkiye Finans Katılım Bankası Yeni Yıl Esnaffinans Kampanyası

Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Yıl Esnaffinans Kampanyası
T

-

Türkiye Finans Katılım Bankası; “yeni yıl esnaffinans kampanyası” duyurdu. Kampanya kapsamında bir çok seçenekte uygun kâr oranları ve geniş vade seçenekleri ile finansman olanağı sunulmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan yeni yıl esnaffinans kampanyası ile nakit desteği alacak KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki işletmeler) ve küçük esnaf, geri ödemelerine 2017 yılında başlayabilme fırsatına sahip.

5 Yıla Kadar Vade Olanağı ile Yarım Milyona Kadar Finansman Fırsatı!

Türkiye Finans Katılım Bankası yeni yıl esnaffinans kampanyası ile nakit sıkıntısını aşmak isteyen esnaf; 250 bin Türk Lirasına kadar finansman edinme fırsatına sahiptir. Ayrıca işletmeler araç ihtiyaçlarını gidermek ya da araç filolarını genişletmek amacı ile de bankadan nakit desteği alma imkanına sahiptirler. Esnaf taşıt finansmanı kapsamında aldığı desteği 48 ay vade ile geri ödeyebilmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası yeni yıl esnaffinans kampanyası esnafa gayrimenkul alımı için de destek olmaktadır. Gayrimenkul alacak esnaf bu kampanya uyarınca 500 bin Türk Lirasına kadar finansman edinme olanağına haizdir. Gayrimenkul alımları için alınan likiditenin bankaya geri ödemesi 60 ay vadelendirilerek yapılabilmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası yeni yıl esnaffinans kampanyasına katılım için 31 Ocak 2017’yi son başvuru tarihi olarak tayin etmiştir. Söz konusu finansman olanaklarının herhangi birinden yararlanmak isteyen esnafın bu tarihten önce banka şubelerine başvuru yapması gerekmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol